Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się jeździ karetką na sygnale po Lublinie? To trzeba zobaczyć [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2018 r. o 14:57 Powrót do artykułu
"Wstyd Lublina" i innych miast za parkingi ogrodzone i płatne przed szpitalami.W hańba aby tak traktować podatników żeby gdy stanie im się coś złego "z łaskawością " wpuszczać przez zmknięty szlabanem wjazd. Hańba dla nas wszystkich no może nie polityków i niby radnych i niby władzy.Władzo kochana czy obecnym podatnikom nie będzie się śniła komuna gdy pod szpital podjeżdżało się bez problemów bo i z jakąś potrzebą najczęściej pilną a nie dla fanaberii.Zlikwidować ten wstyd przed szpitalami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu wybrał dłuższą drogę? Sikorskiego i Solidarności byłby szybciej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trasa Sikorskiego - Solidarności (i nawet przychyliłbym się dalej do) Kompozytorów- Smorawińskiego i w Chodźki od góry. Na dolnej 3 maja czy Prusa jest wąsko tym bardziej w zimie hałdy śniegu nawet nie ma jak zjechać i ustąpić. Co zresztą bardzo dobrze widać na filmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1,35 widać po blachach gdzie nie ma karetek i nie wiadomo jak się zachować. A do tego kierowca pewnie wyczytał małym druczkiem w kodeksie drogowym że LANOS nie musi nikomu ustępować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybór trasy tragiczny. Film prezentuje bardziej głupotę i bezmyslnosc kierowcy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga redakcjo! dlaczego nie można komentować tych durnych artykulików (reklam?) o cudownych okularach czy masko-czapeczkach które w tydzień nauczą każdego głąba języka obcego (a niemieckiego w 3 bo łatwy). Chętnie poczytałbym co inteligentni ludzie o tym sądzą. Jaki stosunek ma do tych epokowych wynalazków PO a jaki PIS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia dlaczego karetka wjezdza na teren szpitala poprzez "szlabanik" razem z normalnymi autami! To chyba jakieś nieporozumienie - a co jak bedzie np 7 aut ustawionych do wjazdu - karetka bedzie czekac az kazdy kupi sobie bilet?! To bez dwoch zdań powinien byc jakis odrebny wjazd tylko dla służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że kierowca minął bliżej położone szpitale i dojechał na Jaczewskiego, przecież na Kraśnickich byłby szybciej, po drodze jeszcze Wojskowy mijał. Czym tu się chwalić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA KARETKI MA NIEWIELE WSPÓLNEGO Z MYŚLENIEM - JADĄC NA JACZEWSKIEGO - PO CO PCHAŁ SIĘ W ZATŁOCZONE RACŁAWICKIE I KRAKOWSKIE ILE CZASU ZMARNOWAŁ NA DOLNEJ 3 MAJA- DZIENNIK=SZTANDAR LUDU TO TOTALNE DNO PUBLIKUJĄCE TAKIE GNIOTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne to pogotowie, pokazali swoją nieudolność, czy przypadkiem nie powinni transportować pacjenta do najbliższego szpitala? Kto to tam zarządza? Może by tak się przyjrzał tej sytuacji i wnioski wyciągnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co autor artykułu miał na myśli pisząc ten tekst i puszczając nagranie? A jeżeli ja kierowca widocznego na filmiku auta nie życzą sobie żeby mnie pokazywać to co? Pokaz głupoty kierowcy karetki który minął wszystkie szpitale i wpakował się w najbardziej zakorkowane ulice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPR - WYJE PISZCZY RYCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPR - wieśmak pruje renaultem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a skąd wy wiecie co tej chorej osobie było? może w tych szpitalach które mijał nie mieli takiego oddziału, sprzętu cokolwiek... myślę że autor miał na myśli pokazanie jak zachowują się kierowcy gdy jedzie karetka, sama miałam staż na pogotowiu i wiem jak niektórzy kierowcy się zachowują gdy jedzie karetka na sygnale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przejechał na czerwonym świetle" a co miał czekać aż zapali się zielone i pacjent w tym czasie może umrzeć. Pojazd na sygnale ma pierwszeństwo przejazdu (straż, policja, pogotowie) radzę przypomnieć sobie zasady zachowywania się na drodze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też mi sensacja... naprawdę gazeta nie ma już o czym pisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
a skąd wy wiecie co tej chorej osobie było? może w tych szpitalach które mijał nie mieli takiego oddziału, sprzętu cokolwiek... myślę że autor miał na myśli pokazanie jak zachowują się kierowcy gdy jedzie karetka, sama miałam staż na pogotowiu i wiem jak niektórzy kierowcy się zachowują gdy jedzie karetka na sygnale...
 na stażu byłaś ale nic się nie nauczyłaś 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Ciekawe, że kierowca minął bliżej położone szpitale i dojechał na Jaczewskiego, przecież na Kraśnickich byłby szybciej, po drodze jeszcze Wojskowy mijał. Czym tu się chwalić?
 Słuszna uwaga. Trochę się chyba ten kierowca polansować chciał, jaki to z niego kozak i daje radę na nieprzystępnych drogach Lublina,  a tak na prawdę to gamoń który nie jedzie do najbliższego szpitala, a co gorsza wybrał najgorszą drogę na Jaczewskiego zamiast w dół z Kraśnickich do Solidarności. Masakra. Ktoś tego kierowcę powinien przeszkolić, albo kupić im pożądne nawigacje bo to co przedstawiono na nagraniu jest po prostu żałosne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha no i się lans kierowcy karetki nie udał, kto mu dał prawo jazdy na uprzywilejowane, może niech się na wóz drabiniasty przesiądzie i siano wozi na bombach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie zastanawiam nad niektórymi TROLAMI co tu wypisują .Może dlatego jechał na PSK4 bo tam były miejsca na okręślonym oddziale ale przeciez eksperci z każdej dziedziny już wylali swoje wiadro pomyj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...