Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak sobie poradzić z nowym VAT-em?

Utworzony przez Franek, 9 stycznia 2014 r. o 00:04
Nie do końca jeszcze opanowałem nowe przepisy dotyczące fakturowania i opłat związanych z VAT-em. Muszę wystaiwć fakturę, opłacić VAT, a jednocześnie zaznaczyć gdzieś, czy faktura jest zapłacona, czy nie. W moim programie do księgowości nie mam takiej opcji i trochę się gubię bo wystawiam kilkadziesiąt faktur dziennie z różnymi terminami płatności. Czy jest jakiś program do faktur i KPiR, który pracuje już zgodnie z tymi nowymi przepisami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością poprawkę odnośnie nowych przepisów dotyczących VAT-u wprowadziła platforma szybkafaktura.pl. Akurat ja VAT-owcem nie jestem, ale na stronie programu, w dziale pomoc można przeczytać o wprowadzonych zmianach, stąd o tym wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz tu: efaktury.org - co do terminów vat - to one nie zmieniły się aż tak znacznie. za to bardzo ważne są przepisy odnośnie faktur elekronicznych, bo prawie nikt nie spełnia ich norm :/    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całą pewnością poprawkę odnośnie nowych przepisów dotyczących VAT-u wprowadziła platforma szybkafaktura.pl. Akurat ja VAT-owcem nie jestem, ale na stronie programu, w dziale pomoc można przeczytać o wprowadzonych zmianach, stąd o tym wiem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...