Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak zakaz handlu wpłynął na zwyczaje Polaków? Raport

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2018 r. o 07:48 Powrót do artykułu
Propaganda....dziennik też już się przestraszył???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka propaganda? Od początku było wiadome, że zakaz doprowadzi do wzrostu obrotów, bo Polacy kupują na potęgę w piątek i sobotę. A ciuchy jak chcesz to kupisz przez 6 dni w tygodniu. Wystarczy się przejśc po sklepach i dopytać, trudno znaleźć niezadowolonych kasjerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy do kościoła chodzi więcej wiernych bo jakoś nie widać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tracą na tym MAŁE polskie sklepy to co stoi na przeszkodzie aby to właściciel pracował za ladą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W niedziele wolne od handlu nie chodzę do kościoła. Za kilka miesięcy w ogóle nie będę chodził.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to przedstawiciele firmy KRK sp Z O.O. (spółka z ogromną odpowiedzialnością). przybyło im "klientów" w wolne niedziele, i w ich "lokalach usługowo -handlowych" frekfencja wzrosła???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podoba mi sie ten stan bo teraz sklepy bija się o klienta w sobotę robiąc promocje. Tak oto nam wszystkim się pogorszyło. Jak ktoś nie potrafi spędzać czasu z rodziną to jego kłopot. Zawsze może się poszwedać po parku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to przedstawiciele firmy KRK sp Z O.O. (spółka z ogromną odpowiedzialnością). przybyło im "klientów" w wolne niedziele, i w ich "lokalach usługowo -handlowych" frekfencja wzrosła???
 a ch.. cię to obchodzi skoro tam nie chodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej jest w Okunince. W d... mają zakaz handlu. W ostatnią niedzielę wszystkie sklepy, delikatesy i inne handlowe miejsca były otwarte i pracownicy zasuwali jak małe samochodziki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie II Wojny był zakazy handlu i inne zakazy też (wiadomo źli Niemcy tworzyli zakazy). Ludzie wybierali więc albo spacery po baraku, albo na placu apelowym. W sumie wychodziło im to na zdrowie. Same plusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego w ankiecie nie ma odpowiedzi spędziłem mniej czasu z rodziną? Zamiast się spotkać w sobotę z rodziną, która pracuje w niedziele, trzeba robić zakupy bo na tygodniu nie ma na to czasu - i takim sposobem nie widujemy się wcale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego w ankiecie nie ma odpowiedzi spędziłem mniej czasu z rodziną? Zamiast się spotkać w sobotę z rodziną, która pracuje w niedziele, trzeba robić zakupy bo na tygodniu nie ma na to czasu - i takim sposobem nie widujemy się wcale.
 W 2 niedziele jest zakaz handlu, więc z rodziną się spotkasz właśnie w te 2 niedziele. A na tygodniu można zawsze zrobić zakupy, bo prawie wszystkie sieciowe sklepy są otwarte aż do godz. 21.00 - 22.00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE ROBIŁEM ZAKUPÓW W NIEDZIELĘ,NIE ROBIĘ ,NIE BĘDĘ ROBIŁ. CZAS POŚWIĘCAM NA POBYT Z RODZINĄ.ROCZNIK 1952.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jest nakaz spędzania czasu wolnego z rodziną na świeżym powietrzu w niedziele, to dlaczego każecie mi siedzieć wtedy w pracy (bez rodziny pod ręką) i pompować wam wodę do pustych mieszkań?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...