Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaka jest Polska? - dowiedz się

Utworzony przez DoradcaFundacjiBatorego, 13 stycznia 2019 r. o 13:47
Cześć! Jaka jest Polska? To tytuł naszej nowej kampanii społecznej, w której chcemy pokazać jak wiele nas łączy, choć są sprawy, w których się różnimy. Przygotowaliśmy dla Was quiz - 100 pytań na stulecie Niepodległości. Każdy, kto weźmie w nim udział, będzie mógł porównać swoje odpowiedzi z odpowiedziami innych Polek i Polaków. Zapraszamy do udziału w quizie i do jego promocji. Jesteśmy różni, jesteśmy Polską. ***s://jakajestpolska.pl   Tomek, Fundacji im.Stefana Batorego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna kampania i super pytania :D Dowiedziałem się, że mamy prawie tyle samo fanów pomidorowej co jedynej słusznej zupy - pysznego rosołu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna kampania i super pytania :D Dowiedziałem się, że mamy prawie tyle samo fanów pomidorowej co jedynej słusznej zupy - pysznego rosołu :D
 Osobiscie wole pomidorową :P aczkolwiek kampania bardzo fajna. Ciekawe pytania na rózne tematy :) Można zobaczyc jak w wielu kwestiach jesteśmy jednomyślni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ja byłam za rosołem! :D Fajny, ciekawie zrobiony, pytania różnorodne - ekstra pomysł :) O dziwo odpowiadałam tak, jak większość, nie sądziłam, że jesteśmy aż tak do siebie podobni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to bardzo udana kampania z fajnym przesłaniem i dająca do myślenia. Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Quiz pokazał,że wcale aż tak sie nie różnimy. Podoba mi się , otwiera oczy na sąsiada. A z rosołu przeciez da się pomidorową zrobić-zawsze jest wyjście 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ode mnie duży plus za przeplatanie kwestii budzących w naszym kraju powszechne poruszenie i czasem nawet niesmak takimi banałami jak na pole vs na dwór albo ten rosół vs pomidorowa :D Extra sprawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo fajna kampania, widac ze jestesmy zgodni w waznych kwestiach jak np in vitro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wydawałoby się, że jest tylu przeciwników, tak samo jak przy badaniach prenatalnych - praktycznie jednogłośnie uważamy, żeby robić :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kot ,czy pies?  " :D pytanie jak najbardzej poważne :D , a za chwilę o bardziej politycznej kewstii - Dzięki temu nie czułam się zestresowana pytaniami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jak patrzę na podziały w naszym kraju to jednak nie da się ich nie zauważyć. Kwestie polityczne, kulturowe czy nawet geograficzne bardzo nas różnią. Ale jedno udało mi się wywnioskować z tego quizu... że zdanie w najważniejszych kwestiach światopoglądowych mamy jednak baaardzo podobne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trafilem na ta kaampanie przez znajomego.. myslalem ze to glupie i szkoda czasu. ale z nudow zrobilem. Jestem zaskoczony, jacy jestesmy zgodni. brawo :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja w TV widziałem reklamę i sobię na telefonie od razu sprawdziłem o co chodzi. Myślałem że to jakieś patetyczne będzie,a tu zdziwko. Luźny quiz - skłania trochę do myslenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kot ,czy pies?  " :D pytanie jak najbardzej poważne :D , a za chwilę o bardziej politycznej kewstii - Dzięki temu nie czułam się zestresowana pytaniami [/quote]  te pytania są chyba w losowej kolejności [quote]Ja jak patrzę na podziały w naszym kraju to jednak nie da się ich nie zauważyć. Kwestie polityczne, kulturowe czy nawet geograficzne bardzo nas różnią. Ale jedno udało mi się wywnioskować z tego quizu... że zdanie w najważniejszych kwestiach światopoglądowych mamy jednak baaardzo podobne.
 wszystkie podziały są tylko i wyłącznie w naszych głowach. Nieważne jakie ktoś ma poglądy polityczne, religijne czy inne - jeśli się skupimy na pozytywach, które nas łączą to życie będzie przyjemniejsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...