Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

jaki zespół na wesele w Lublinie?

Utworzony przez ninka77, 19 czerwca 2013 r. o 16:02
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zespół Efez. Prawdziwi spece od prowadzenia imprez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znakomity zespół na wesele to zespół Efez. To jak grają i śpiewają świadczy o ich profesjonalizmie i doswidczeniu w branży. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli dobry zespół na wesele to śmiało mogę polecić z okolic Dęblina Ryki Puławy RETRO BAND - ***zespol-retro.pl/ Świetna muzyka do śpiewania za stołami i na parkiecie do tańca. Przmyślane zabawy i oczepiny. My i nasi rodzice no i goście byliśmy zadowoleni i wybawiliśmy się do upadłego. Teraz całą grupą idziemy na sylwestra tam gdzie grają. Polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem podobnego zdania co p. Faustyna, zespól EFEZ rzeczywiście jest najlepszy, świetny dostosowany do gości repertuar oraz oczepiny a poza dojazd też nie będzie im sprawiał problemu. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleżanka w zeszłym roku na wesele poleciła mi zespół Efez skorzystałam i nie żałuję, profesjonaliści :-*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto tu wspomnieć o zespole Inko. To jest bardzo fajna ekipa. Kto widział, ten wie. Dzwońcie do nich szybko, bo mogą nie mieć terminów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Warto tu wspomnieć o zespole Inko. Grają czysto. Muzycy utalentowani. Przerwy robią krótkie i nie ma problemu z alkoholem. zespół miałam okazję obserwować na weselu u kuzynki i przypadli mi do gustu.Kuzynka miała bardzo udane wesele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepszy jest zespół EFEZ, doskonały repertuar i biesiada za stołem. Gwarancja dobrej zabawy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół Inko wart jest tutaj wspomnienia. Wiele nie będe pisać. Wystarczy wejść na ich stronę i posłuchać ******zespol-inko.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efez to najwspanialszy zespół na wesele i każdą inną imprezę i to nie jest przesada, byłem na trzech imprezach z ich udziałem i rozmawiałem ze znajomymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie coś o zespole Free Band z Lublina?  Ktoś cos słyszał > ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efez jak najbardziej jestem na tak mili ludzie z pasją i zaangażowaniem. Każda impreza będzie udana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie zespół Efez jest super, dobra muzyka, fajne oświetlenie, cena oraz granie na błogosławieństwie. Ustalają wszystko z Parą Młodą. Spróbuj mają same plusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z Lublina kojarzę tylko fieste. Byliśmy na weselu w tamtym roku gdzie grali i było bardzo fajnie. Wokalistka jedna z lepszych. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się w zupełności! Efez i Fiesta Z Lublina to dwa najlepsze zespoły. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote]Kilka lat temu Fiesta już była jednym z lepszych zespołów. Teraz moim zdanie w Lublinie nie ma konkurencji. Bawiliśmy się świetnie na weselu. Teraz już wiem co to znaczy zabawa do białego rana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote]Fiesta jest zmswietnym zespołem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A która wokalistka występowała?  Zamówiliśmy zespół fiesta na wesele że względu na bardzo dobre opinie. Nie możemy się doczekać własnego wesela czujemy że będzie świetnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DobraNoca - Żelechów - polecam mega!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...