Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oprócz ziółek polecam na sen pić soki samodzielnie wyciśnięte wg. zaleceń terapiasokami.pl/bezsennosc-soki. W swojej diecie piję soki głównie warzywne i jestem zdrowa i śpię jak dziecko. Podobno dobrze działa masaż głowy i relaks . Ostatnią rzeczą jaką bym wzięła na sen jest tabletka. Jak człowiek ma problemy emocjonalne, stres i dużo problemów , to i dobry materac nie pomoże aby zasnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stary i zużyty materac też może dać się we znaki, od dłuższego czasu miałam problemy ze snem - często sie budziłam. A teraz kupiłam łóżko kontynentalne i jest o wiele lepiej! Polecam zobaczyć je tutaj: ***s://***mirjan24.pl/906-lozka-kontynentalne 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...