Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie substancje pozwolą nam zdrowo schudnąć??

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2019 r. o 22:37 Powrót do artykułu
Takie suplementy diety to naprawdę super sprawa, o ile tylko są sprawdzone i nie mają śmieciowego składu. Ja obecnie korzystam z Forever Clean 9 (forever-kosmetyki.pl) na bazie aloesu i jestem bardzo zadowolona bo kilogramy lecą w dół :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie jakos nie przekonuje, zeby chemia miala schudnac za mnie :P ja po prostu zadbalam o to, by jesc zdrowo i regularnie, do tego uprawiam duzo aktywnosci fizycznej. No i na metabolizm stosuje inteste - bo wczesniej mialam duze problemy z perystaltyka, ale maslan sodu wszystko wyregulowuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ograniczyć jedzenie, zwłaszcza fast foodów i więcej ruchu na świeżym powietrzu lub jakiegoś sportu. Do diety polecam wdrożyć soki owocowo-warzywne wg. porad terapiasokami.pl/detoks-i-odchudzanie. Takie soki dadzą niezbędne witaminy i enzymy oraz dużo energii. Co najważniejsze pomogą zrzucić parę kilogramów. Jak tak robię i mam nie tylko szczupłą sylwetkę ale też mam dobre zdrowie i dużo energii. Soki najlepiej wyciskać samemu niż kupować ze sklepu, bo to jest duża różnica w jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam porady ze strony zrzucicbrzuch.pl dla chcacych sie odchudzic. ja zgubilem dzieki nim 18kg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...