Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jan Paweł II będzie błogosławiony

Utworzony przez Łiliam Szekspier, 14 stycznia 2011 r. o 21:57
A co sam Karol na to ? Cieszy ? No to nie ma z czego bo u Boga zasług nie ma żadnych i Bóg ma gdzieś wasze ziemskie komedie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenuła. Cyk, cyk ,cyk płynie kasa dla czarnych. Tu se JPII stąpnoł, tam postawiła klocka. Samiućkie świnte miejsca:) Tak tak, jestem wierzący, ale w Boga nie w pajacy w złotych strojach:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenujący to wy sami jesteście... Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to się nie odzywaj i nie rań milionów Polaków i ludzi na całym świecie.... Ja w takich chwilach jestem dumna z tego, że jestem Polakiem i katolikiem. Zastanawiam się jednak jak można nazywać się wierzącym, a odcinać od Kościoła. Radzę powtórzyć katechizm i porozmawiać z porzadnym duszpasterzem ... choć może takich nie spotkaliście jeszcze na swej drodze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś Polką nie Polakiem. A "porządnego" duszpasterza nie spotkałem więc nie mam pojęcia o stosunkach analnych z małoletnimi . A ty zamiast czytać bajki zacznij wierzyć w Boga a nie w kościół bo jedno z drugim nie ma nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytam wypowiedzi tak zwanych Polakow i uwierzyc nie moge w zawisc i niechec do wszystkiego co nasze narodowe i najlepsze co jeszcze mamy. w miejsce obelg i uragan uderzcie sie w piersi i zastanowcie nad samymi soba. prawdziwi Polacy nie wrzuca ani grosza do puszek wystawianych przez Owsiakow i innych antypolskich kanalii. ale nie zawachaja sie otworzyc serca i portfele w obliczu swietosci wielkiego Polaka. to ich trzeba trzcic i wielbic,tych najwiekszych z wielkich. Zydostwo rozprzestrzeniajace sie w kraju jest wielkim grzechem, zgorszeniem i krzywda narodowa. byc wielkim w Polsce to tak, jak wydac na siebie wyrok, a przykladem jest drugi najslawniejszy w swiecie i bohater w osobie S.P. prezydenta z malzonka i kilkoma najblizszymi wspolpracownikami musieli zginac, bo ich wielkosc przewyzszala ludzkie wyobrazenie. stak tez grozace mataczom i falszerzom wyborow ujawnienie prawdy bylo tak bardzo nie na reke, ze postapili az tak ohydnie. teraz mamy jednego swietego, ale caly prawdziwie polski narod powinien wyniesc na oltarze takze smolenskie wymienine prze zemnie ofiary. nie na Owsiakow, ale wlasnie na takie swietosci nalezy chojnie wspierac Episkopat i wszystkich swietych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed kilkoma dniami obejrzałem reportaż z Góry Kalwarii o Pustelniku odzianym w zgrzebną szatę,oddanym bez reszty Bogu.Jego mądrość,ubóstwo i jego bezgraniczna miłość do Boga,oraz Trójcy Przenajświętszej nie sądzę aby były niezauważone przez Stwórcę. Ale ten pomazaniec Boży świętym nie będzie bo nikt nie wystosuje odpowiedniego dekretu i nikt go w Rzymie nie podpisze?. Myślę,że mieliśmy prawo w modlitwie do Boga prosić SANTA SUBITO bo kochaliśmy Jana Pawła II -ale myślę też,że jesteśmy w błędzie kiedy uważamy że jakiś tam podpis ludzkiej ręki stanowi początek albo koniec czegoś co stanowi o swiętości.Dlatego też dzień dzisiejszy nie jest dla mnie jakimś specjalnie innym niż te które upłynęły od dnia kiedy niebo przyjęłotego wspaniałego umiłowanego przez nas człowieka.Jan Paweł II o ile jest świętym w co głeboko wierzę to z woli Boga a nie Watykanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
czytam wypowiedzi tak zwanych Polakow i uwierzyc nie moge w zawisc i niechec do wszystkiego co nasze narodowe i najlepsze co jeszcze mamy. w miejsce obelg i uragan uderzcie sie w piersi i zastanowcie nad samymi soba. prawdziwi Polacy nie wrzuca ani grosza do puszek wystawianych przez Owsiakow i innych antypolskich kanalii. ale nie zawachaja sie otworzyc serca i portfele w obliczu swietosci wielkiego Polaka. to ich trzeba trzcic i wielbic,tych najwiekszych z wielkich. Zydostwo rozprzestrzeniajace sie w kraju jest wielkim grzechem, zgorszeniem i krzywda narodowa. byc wielkim w Polsce to tak, jak wydac na siebie wyrok, a przykladem jest drugi najslawniejszy w swiecie i bohater w osobie S.P. prezydenta z malzonka i kilkoma najblizszymi wspolpracownikami musieli zginac, bo ich wielkosc przewyzszala ludzkie wyobrazenie. stak tez grozace mataczom i falszerzom wyborow ujawnienie prawdy bylo tak bardzo nie na reke, ze postapili az tak ohydnie. teraz mamy jednego swietego, ale caly prawdziwie polski narod powinien wyniesc na oltarze takze smolenskie wymienine prze zemnie ofiary. nie na Owsiakow, ale wlasnie na takie swietosci nalezy chojnie wspierac Episkopat i wszystkich swietych.
Mam ziuk nadzieję,że gdy dobry Bóg obdarzy cie jakims syfilisem czy inna choroba to nie bedziesz korzystał ze sprzętu Orkiestry tylko popier***isz do catitasu i tam cie będa leczyć. Tylko weź dużą kase, inaczej Caritas nie bedzie chciał z toba gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
czytam wypowiedzi tak zwanych Polakow i uwierzyc nie moge w zawisc i niechec do wszystkiego co nasze narodowe i najlepsze co jeszcze mamy. w miejsce obelg i uragan uderzcie sie w piersi i zastanowcie nad samymi soba. prawdziwi Polacy nie wrzuca ani grosza do puszek wystawianych przez Owsiakow i innych antypolskich kanalii. ale nie zawachaja sie otworzyc serca i portfele w obliczu swietosci wielkiego Polaka. to ich trzeba trzcic i wielbic,tych najwiekszych z wielkich. Zydostwo rozprzestrzeniajace sie w kraju jest wielkim grzechem, zgorszeniem i krzywda narodowa. byc wielkim w Polsce to tak, jak wydac na siebie wyrok, a przykladem jest drugi najslawniejszy w swiecie i bohater w osobie S.P. prezydenta z malzonka i kilkoma najblizszymi wspolpracownikami musieli zginac, bo ich wielkosc przewyzszala ludzkie wyobrazenie. stak tez grozace mataczom i falszerzom wyborow ujawnienie prawdy bylo tak bardzo nie na reke, ze postapili az tak ohydnie. teraz mamy jednego swietego, ale caly prawdziwie polski narod powinien wyniesc na oltarze takze smolenskie wymienine prze zemnie ofiary. nie na Owsiakow, ale wlasnie na takie swietosci nalezy chojnie wspierac Episkopat i wszystkich swietych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
czytam wypowiedzi tak zwanych Polakow i uwierzyc nie moge w zawisc i niechec do wszystkiego co nasze narodowe i najlepsze co jeszcze mamy. w miejsce obelg i uragan uderzcie sie w piersi i zastanowcie nad samymi soba. prawdziwi Polacy nie wrzuca ani grosza do puszek wystawianych przez Owsiakow i innych antypolskich kanalii. ale nie zawachaja sie otworzyc serca i portfele w obliczu swietosci wielkiego Polaka. to ich trzeba trzcic i wielbic,tych najwiekszych z wielkich. Zydostwo rozprzestrzeniajace sie w kraju jest wielkim grzechem, zgorszeniem i krzywda narodowa. byc wielkim w Polsce to tak, jak wydac na siebie wyrok, a przykladem jest drugi najslawniejszy w swiecie i bohater w osobie S.P. prezydenta z malzonka i kilkoma najblizszymi wspolpracownikami musieli zginac, bo ich wielkosc przewyzszala ludzkie wyobrazenie. stak tez grozace mataczom i falszerzom wyborow ujawnienie prawdy bylo tak bardzo nie na reke, ze postapili az tak ohydnie. teraz mamy jednego swietego, ale caly prawdziwie polski narod powinien wyniesc na oltarze takze smolenskie wymienine prze zemnie ofiary. nie na Owsiakow, ale wlasnie na takie swietosci nalezy chojnie wspierac Episkopat i wszystkich swietych.
Jezus też był Żydem ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
Jezus też był Żydem ...
Jezus był Polakiem i był białej rasy co widać na każdym św.obrazku a jego matka Maryja pochodzi z Częstochowy Gdyby nie było tych wszystkich figurek i obrazków z białym Jezusem to czarnej mafii nigdy nie udało by się wpoić ludziom tej farsy zwanej katolicyzmem Najlepsze jest w tym wszystkim to że ci wszyscy wierni i katolicy potrafią dawać kasę na figurki i kościół a biednemu za cholerę nikt nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://www.youtube.com/watch?v=n0kgehdc2X4[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
nie na Owsiakow, ale wlasnie na takie swietosci nalezy chojnie wspierac Episkopat i wszystkich swietych.
A ja czytam wypowiedzi tak zwanych mocherów i uwierzyć nie mogę w to jakie zryte mózgi macie! Owsiak to jest święty człowiek! w jeden miesiąc zrobił więcej niż ten przereklamowany papież przez całe swoje życie! Czym niby zasłużył sobie papież na miano świętego?? Podróżami po świecie za kasiore wiernych?? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć żadnego dobrego czynu uczynionego przez papieża. Z resztą nigdy nie zauważyłem aby jakikolwiek ksiądz czy inny katabuch uczynił coś dobrego dla ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa książka o Janie Pawle II http://onlineplus.pl/audiobooki/jan_pawel_ii_fenomen_karola_wojtyly_-_audiobook_p3264.xml
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...