Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jednego dnia Stokrotka otworzyła pięć nowych sklepów w woj. lubelskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 grudnia 2019 r. o 11:32 Powrót do artykułu
co z tego jak w mojej opinii u litwinów nie jest ani tanio, ani świeżo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko że malo sie tam zarabia od nowego roku obnizyli dodatki zeby wiecej nie zarabiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wspieram litewskich biznesów i innym też radzę. Od 1918r do dnia dzisiejszego Litwa cały czas jest państwem wyraźnie nieprzyjaznym Polsce i Polakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko SPOŁEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za debil sprzedal ta lubelska siec handlowa (chyba ostatnia z polskich) szaulisom? Wstyd i hanba, ze nawet biedota ze Wschodu nas wykupuje. Perle tez sprzedali cypryjskiej spolce. K...a zdrajca na zdrajcy, jakosc spada a kasa idzie za granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpiękniejszy prezent na Święta! Dziękujemy z całego serca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedne z najgorszych marketów brudno drogo, asortyment szczególnie mięsny ubogi, komu przeszkadzały Aldiki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MICKIEWICZ PISAŁ " LITWO, OJCZYZNO MOJA...." DRZEWIEJ INACZEJ BYWAŁO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stokrotki na wszystkim oszczędzają od sprzątaczki po ochroniarza a później góra się dziwi ze straty że brudno Oczywiście najlepiej wszystko zwalić na pracowników kroi się obsadę a dodaje nowe nowe obowiązki A niech sobie jeden dyrektor z drugim pójdą na tydzień do takiej roboty i jednocześnie obsługuje klienta i obserwuje czy aby ktoś czegoś mu nie wynosi Życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że Pani z Sanepidu nie wpada wtedy gdy ekspedientka zostawia sprzęt do czyszczenia posadzki i idzie obsługiwać klienta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie nam Biedronkę na Daszyńskiego !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DINO IDZIE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wspieram litewskich biznesów i innym też radzę. Od 1918r do dnia dzisiejszego Litwa cały czas jest państwem wyraźnie nieprzyjaznym Polsce i Polakom.
 Dzisiejsza Litwa to dawna Żmudź. Dawna Litwa to obecnie Białoruś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddajcie nam Biedronkę na Daszyńskiego !!!!!
 Nie bo znowu będziecie srać pod sklepem.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż nie kupuję w stokrotce bo kilka razy mięso było śmierdzące. Polecam zwłaszcza tę przy willowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobra decyzja właśnie w Stokrotce jest wiele towarów z regionu lubelskiego dzięki temu ludzie mają prace  i należy być patriotą lokalnym tak robią mieszkancy   Włoch  najpierw region póżniej kraj bo tu żyjemy i wspierajmy się wzajemnie[ od sklepu do lotniska lubelskiego jeżeli możliwe latać z Lublina] ja w Poznaniu 90 procent robie zakupy w Stokrotce bo tutaj jest siediba w Lublinie i sa małe ale podatki zostają w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspieramy biznes litewski, porugalski, niemiecki, francuski, brytyjski. Brawo my.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brudno plus coraz mniejszy asortyment i widać że za mała obsada w sklepach. Ciekawe że Maximy na Litwie wyglądają lepiej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak zarobki w tych marketach ujawnili bo wydaje mi się że najniższe płace w całej branży marketów, obsługa klienta na kasie to totalna porażka, jak jest więcej niż 5 klientów to dopiero dzwoni po następnego kasjera, który wykłada towar gdzieś na półki i zaczym otworzy drugą kasę to mija ze 3 minuty. No cóż jaka płaca to taka praca .................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konstantynów i Piszczac sklepy są w idealnych miejscach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...