Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest data otwarcia nowego centrum handlowego przy IKEA. Będzie koncert

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 listopada 2017 r. o 13:12 Powrót do artykułu
Brawo Żuk, mamy najwięcej centrów handlowych w kraju!!! Szczególnie w związku z najgorszymi zarobkami! BRAWO TY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w związku z najgorszymi zarobkami" - podnieś wynagrodzenia swoim pracownikom, to średnie zarobki wzrosną, trzymam kciuki za tą podwyżką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie najwięcej, Wrocław ma pierwsze miejsce po otwarciu ostatniej galerii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świat Książki też będzie otwarty 17 listopada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Przyjemnie spędzić czas"? Wolne żarty, gdziekolwiek odwiedzam Ikeę (czasem muszę) to mnie odpycha, odrzuca, mam odruch wymiotny i jak najszybciej stamtąd uciekam, bo: dzicz, totalna dzicz, hałas, tłumy, depczą po piętach, szybciej, szybciej, bachory wrzeszczą (sam mam Synka), chamy z wózkami tarasują środek przejścia, etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że będzie kolejne CCC i H&M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szwecji jest podobno najwyższe ratio zespołów Metalowych per capita. Czemu zaprosili jakąś nieznaną Margarynę, zamiast prawilnego Opetha, In Flames, Raise Hell, bo na Gorgorotha nie ma co liczyć chyba że na Kozienalia? Może dlatego, że koncert na otwarciu Szopping Centrum nie powinien byc wymagający? A co za tym idzie nie bedzie innowacyjnie, ani Szwedzko, tylko przaśnie i po polskiemu? Chocby mieli tam choc jeden sklep z płytami, komiksami albo grami, bo póki co jedynie spotami z Vikingiem i ładną naz się wyróżniają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe kto tam bedzie kupowal i za co jak lubelaki biedaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In Flames miałoby grać do fileta drobiowego? Nie sądze. Chodziaż Margaretka mogłaby zagrać jakieś covery metalowych ballad, ale niestety to nie jej styl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś fantastycznego!Mam nadzieję że nie zabraknie hot dogów po złotówce :))))) Ikeła och jaki to wspaniały świat :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko uwaga!nie pozabijać się przy wejściu:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...