Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest film z egzekucją Polaka

Utworzony przez adolfik, 8 lutego 2009 r. o 21:14
Gość napisał:
Ciekawość to paskudna cecha ludzi [nie wszystkich].Ja rownież tam zajrzałam i natychmiast wyłaczylam.Naprawdę żałuje tego -ludzki dramat,cierpienie i ból. NIE WARTO GO OGLĄDAĆ! Może nawet przez szacunek dla zmarłego i jego rodziny.
Widzisz, a jednak niektórym wcale to nie przeszkadza, pomimo iż władze proszą o to zeby tego nie oglądać. Łatwo jest komentować kiedy nas to nie dotyczy a czy ktoś pomyślał o bliskich tego człowieka i ich cierpieniu? Skąd, przecież najwazniejsza jest rozrywka, sensacjai ciekawość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo chcialem to obejrzec ale jak zobaczylem link od kolegi z 19 str to stwierdzilem ze mi to narazie wystarczy mocny ale jakby byl to bym sie nie obrazil wiem jedno ze teraz pasuje wziasc takiego taliba i zrobic to samo upier***ic mu leb i nasrac do srodka zero szacunku dla takich sku***eli nawet bomba atomowa ich nie wykoncczy jest ich jak mrowek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Widzisz, a jednak niektórym wcale to nie przeszkadza, pomimo iż władze proszą o to zeby tego nie oglądać. Łatwo jest komentować kiedy nas to nie dotyczy a czy ktoś pomyślał o bliskich tego człowieka i ich cierpieniu? Skąd, przecież najwazniejsza jest rozrywka, sensacjai ciekawość.
Tu chyba zbedne są prośby. Wystarczy mieć 'trochę' ludzkich uczuć, ale odkąd zostaliśmy wypędzeni z raju,albo sami cierpimy, albo zadajemy cierpienie innym i przyglądamy sie ich udrękom. TO STRASZNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
bardzo chcialem to obejrzec ale jak zobaczylem link od kolegi z 19 str to stwierdzilem ze mi to narazie wystarczy mocny ale jakby byl to bym sie nie obrazil wiem jedno ze teraz pasuje wziasc takiego taliba i zrobic to samo upier***ic mu leb i nasrac do srodka zero szacunku dla takich sku***eli nawet bomba atomowa ich nie wykoncczy jest ich jak mrowek
A nie pomyślałeś, ze jesteś taki sam jak ci oprawcy? Też nie masz szacunku dla innych, chociażby dla rodziny zamordowanego czowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz, od 6 stron trąbię że to nie są rzeczy które powinno się oglądać. I mówię to jako widz owych praktyk. To uwłacza człowieczeństwu. Dałem wam linka aby uświadomić że to co przeżywają tamci ludzie to gehenna. Widzieliście jak ten mężczyzna trząsł się ze strachu przed dokonaniem headshota? Albo jak ucięli głowę jednemu zakładnikowi tak żeby drugi wiedział co go spotka? To mnie boli, naprawdę boli że człowiek jako najmądrzejsza istota na Ziemi ma zwierzęce skłonności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kudłaty napisał:
Widzisz, od 6 stron trąbię że to nie są rzeczy które powinno się oglądać. I mówię to jako widz owych praktyk. To uwłacza człowieczeństwu. Dałem wam linka aby uświadomić że to co przeżywają tamci ludzie to gehenna. Widzieliście jak ten mężczyzna trząsł się ze strachu przed dokonaniem headshota? Albo jak ucięli głowę jednemu zakładnikowi tak żeby drugi wiedział co go spotka? To mnie boli, naprawdę boli że człowiek jako najmądrzejsza istota na Ziemi ma zwierzęce skłonności.
Oj KUDŁATY po licha dałeś tego linka! Wystawiłeś wielu na próbę. A co do zwierzecych skłonności to może tak po małpie niektórym zostało wychodząc z założenia ,że człowiek powstał w drodze ewolucji. Choć ja myślę inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są ludzie , dla mnie!!! Byłabym za zgładzeniem tego barbarzyńskiego wschodniego terytorium bombą jądrową , nie ważne ..jakąkolwiek.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"A nie pomyślałeś, ze jesteś taki sam jak ci oprawcy? Też nie masz szacunku dla innych, chociażby dla rodziny zamordowanego czowieka." Słuchaj panienko Ty mi nie mow o szacunku bo jestes taka sama jak Ci wszyscy. I jak masz coś w głowie to pomyśl czy można kogoś porównywać do tamtych "ludzi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
"A nie pomyślałeś, ze jesteś taki sam jak ci oprawcy? Też nie masz szacunku dla innych, chociażby dla rodziny zamordowanego czowieka." Słuchaj panienko Ty mi nie mow o szacunku bo jestes taka sama jak Ci wszyscy. I jak masz coś w głowie to pomyśl czy można kogoś porównywać do tamtych "ludzi"
No to nich ktoś mi powie po co i dlaczego tak wielu chce oglądać tą egzekucję? Z przyjemności, ciekawości czy jak ktoś napisał - bo nas to nie dotyczy? Czy ktoś z was zastanowił się czy warto takie rzeczy oglądać i co czuje rodzina tego człowieka? Potraficie tylko szukać sensacji i obrażać się jak ktoś wam piszę prawdę. A porównywanie oprawców do zwierząt jest nietrafione - zwierzę nigdy nie zabija dla przyjemności i to jest ta róznica. Czlowiek jest najgorszym zwierzęciem jakie ta ziemia nosi i na dodatek w większosci nie robi użytku z daru jakim jest umiejętność myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
"A nie pomyślałeś, ze jesteś taki sam jak ci oprawcy? Też nie masz szacunku dla innych, chociażby dla rodziny zamordowanego czowieka." Słuchaj panienko Ty mi nie mow o szacunku bo jestes taka sama jak Ci wszyscy. I jak masz coś w głowie to pomyśl czy można kogoś porównywać do tamtych "ludzi"
A ty kogo zgrywasz frajerze,chłopcze, inteligentnego? takich jak TY cwelków tylko na pokaz ' jest mnówstwo.A poza tym czytaj ZE ZROZUMIENIE~! NO , ale jesteś głupcem, więc sorry! Co znaczy wobec takiego palanta jak ty szacunek, odpowiedz sobie sam!Wobec oprawców - go nie posiadam , zrozumiano?pa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
A nie pomyślałeś, ze jesteś taki sam jak ci oprawcy? Też nie masz szacunku dla innych, chociażby dla rodziny zamordowanego czowieka.
Patrzcie patrzcie,ja myślę, że nie każdy ma szacunek dla innych. Najprostszym tego przykładem są częste sytuacje np. w autobusach, gdzie zaczepiani są niewinni ludzie, a inni odwracają głowy, myśląc sobie" żeby tylko nie podszedł do mnie ". Więc kolego przestań pieprzyć, bo z twojego opisu wynika, że to właśnie Ty jesteś tym "odwracającym głowę", czyli ciotą myślącym tylko o sobie, a nie o rodzinie zamordowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może powinienem powiedzieć koleżanko Kasiu, jednak niczego to nie zmienia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchaj Kasiu od siedmiu boleści z dupy wzięta nie pieprz o szacunku bo jakbyś miała szacunek to byś tu nie wchodziła jak ci go tak żal to trzeba było tam jechać i go odbić albo go wymienić, a to pusta pannienko jest forum żeby każdy się mógł wymienić swoimi poglądami i jego rodzina raczej nie siedzi na takich forach także nikogo nie obrażam i muszę sie zgodzić z kolegą z góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze jedno Kasiu lwie serce dzieci w Sudanie nie mają wody także może jedż tam i im pomóż żeby nie było za póżno bo póżniej będziesz ich strasznie żałować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Słuchaj Kasiu od siedmiu boleści z dupy wzięta nie pieprz o szacunku bo jakbyś miała szacunek to byś tu nie wchodziła jak ci go tak żal to trzeba było tam jechać i go odbić albo go wymienić, a to pusta pannienko jest forum żeby każdy się mógł wymienić swoimi poglądami i jego rodzina raczej nie siedzi na takich forach także nikogo nie obrażam i muszę sie zgodzić z kolegą z góry
PRYMITYW Z CIEBIE!!! O POZIOPMIE INTELIGENCJI NIE WSPOMNĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zobaczyłem ten film ze str. 19 to mnie zatkało dosłownie powinni ten link !!! usunąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodak napisał:
Słuchaj Kasiu od siedmiu boleści z dupy wzięta nie pieprz o szacunku bo jakbyś miała szacunek to byś tu nie wchodziła jak ci go tak żal to trzeba było tam jechać i go odbić albo go wymienić, a to pusta pannienko jest forum żeby każdy się mógł wymienić swoimi poglądami i jego rodzina raczej nie siedzi na takich forach także nikogo nie obrażam i muszę sie zgodzić z kolegą z góry
Jakoś nie dziwi mnie brak kultury niektórych ludzi tutaj piszących, po tym co przeczytałam podtrzymuję swoje i czyjeś zdanie - jesteście jak hieny żądne krwi i padliny, nie potraficie uszanować bólu i cierpienia innych, podniecacie się egzekucjami i gloryfikujecie przemoc zamiast ją piętnować. Zastanówcie się zanim napiszecie bzdury, bohaterem można być tylko na sensacyjnych filmach klasy B ewentualnie w jakiejś grze a rzeczywistość często bywa inna. Gdybym była matką czy żoną tego człowieka z pewnością po lekturze tych postów byłoby mi strasznie przykro. Czy któryś z was pomyslał o tym? czy jedynie liczy się chęć ujrzenia jak człowiek traci życie? Nie interesuje was jego rodzina i to co przezywają widząc jak media rozdmuchują tą bezsensowną i okrutną śmierć? Ależ oczywiście, ze nie, bo to jest ich problem a nie wasz. Całe szczęście, ze można spotkać tutaj normalnych i wspólczujących ludzi, posiadajacych jakąś moralność którzy nigdy nie obejrzą tego filmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pao napisał:
Patrzcie patrzcie,ja myślę, że nie każdy ma szacunek dla innych. Najprostszym tego przykładem są częste sytuacje np. w autobusach, gdzie zaczepiani są niewinni ludzie, a inni odwracają głowy, myśląc sobie" żeby tylko nie podszedł do mnie ". Więc kolego przestań pieprzyć, bo z twojego opisu wynika, że to właśnie Ty jesteś tym "odwracającym głowę", czyli ciotą myślącym tylko o sobie, a nie o rodzinie zamordowanego.
Nie kolego a zresztą nie jestem twoją koleżanką. Tak się składa, że to głownie panowie obawiają się zareagować w podobnych sytuacjach, bo większość z nich jest zwykłymi tchórzami, których podnieca widok czyjejś krwi lub siniaki na ciele ich żon. Czy uważasz, ze chociaż raz widziałam interweniującego mężczyznę? Owszem ale był to porządnie zbudowany pan w mundurze, więc o czym tu rozmawiamy? Większość z was udaje bohaterów ale tylko na niby, w domu lub przed kumplami zwlaszcza po kilku głębszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja ci powiem tak Interwęcja interwęcją ale jeżeli chodzi ci o pomoc polakowi to niby jak mieliśmy mu pomuc mieliśmy tam"Lecieć na dzwiach od stodoły"czy jak(Słowa Lepera"Endriu") wieeeeęc co skoro cała nasza polska władza to totalnie olała a my przecież bez ich pomocy(chodzby) niemożemy prawie nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kasia napisał:
Nie kolego a zresztą nie jestem twoją koleżanką. Tak się składa, że to głownie panowie obawiają się zareagować w podobnych sytuacjach, bo większość z nich jest zwykłymi tchórzami, których podnieca widok czyjejś krwi lub siniaki na ciele ich żon. Czy uważasz, ze chociaż raz widziałam interweniującego mężczyznę? Owszem ale był to porządnie zbudowany pan w mundurze, więc o czym tu rozmawiamy? Większość z was udaje bohaterów ale tylko na niby, w domu lub przed kumplami zwlaszcza po kilku głębszych.
Może to właśnie Ciebie podniecają siniaki. Wiesz co Ci powiem, jesteś śmieszna, kobiety z natury są słabe i potrafią tylko narzekać, ty jesteś taka sama. Może powinnaś realnie spojrzeć na świat "koleżanko", a nie pisać bzdury o przystojnym panu w mundurze. Jak chcesz kilku takich panów zobaczyć, "takich męskich" to zadzwoń na 997 to przyjadą i założą Ci kajdanki. W końcu kobiety to lubią. Faceci przynajmniej po kilku głębszych zachowują się, tak jak się zachowują. Kobietę natomiast po kilku głębszych można przerzucić przez ramię nieprzytomną. Pozdrawiam supeeeer bohaterkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...