Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest film z egzekucją Polaka

Utworzony przez adolfik, 8 lutego 2009 r. o 21:14
semp233 napisał:
MILCZ ku***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja go oglądałem!!!!!!!Myślałem że zwymiotuje!!!!!!!!Mam ten filmik na kompie i na komórce.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wowikow napisał:
ja go oglądałem!!!!!!!Myślałem że zwymiotuje!!!!!!!!Mam ten filmik na kompie i na komórce.....
Ehe... jasne Niby skąd go masz jak filmu nie ma w sieci ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy to... silny naród Bez pomocy poradziliśmy sobie na II Wojnie światowej, radziliśmy sobie w średniowieczu, radziliśmy sobie praktycznie od zawsze!! Pozostaje nam tylko wierzyć w to że zniszczymy terroryzm na świecie, oczywiście żal mi polaka, poniewarz miał rodzinę i dom, a oni go tak poprostu zabili. Jednak nic już dla niego nie zrobimy, powinniśmy się wziąść w garść, zbudować rząd od podstaw bo polską nie rządzą ludzie tylki Sku***syny ze tak powiem, powinniśmy teraz umacniać nasze sojusze i rozwiązywać problemy takie jak ten w afganistanie i nie ważne czy użyjemy do tego przemocy. Pamiętajcie "zawsze sobie radziliśmy"!! Jednocześnie nie oznacza to że mamy zabić każdego kto jest wrogo nastawiony do Polski, moim zdaniem powinniśmy zacząć od zniszczenia ich religi i nawrócenia na tą która ma najwięcej wyznawców, ludzie potrzebują człowieka który rozwiąże problemy i odbuduje Potęge polski.... Człowieka którego jeszcze nie znamy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE, POLACY, ZGINĄŁ NASZ RODAK, NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI. POKAŻMY WYZNAWCĄ TEJ FANATYCZNEJ RELIGII CO O nich MYŚLIMY. JA OPLUJE KAŻDEGO MUZEUMANINA, KTÓREGO SPOTKAM NA SWOJEJ DRODZE. DOMAGAJMY SIE OD NASZEGO RZĄDU OD EUROPY I ŚWIATA BY WSZELKIMY DOSTĘPNYMI ŚRODKAMI ZNISZCZYŁA TERRORYZM W AFGANISTANIE I RESZCIE ŚWIATA. WYGRALIŚMY II WOJNĘ ŚWIATOWĄ BEZ POMOCY TCHÓRZÓW ANGLIKÓW I FRANCUZÓW, TERAZ MUSIMY ZNISZCZYĆ RADYKALNY ISLAM. Chłopie jestes poje.... co spotkasz mnie i co pobijesz mnie za nic?? Czlowieku idz sie lecz bo zle z tobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 23 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...