Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest film z egzekucją Polaka

Utworzony przez adolfik, 8 lutego 2009 r. o 21:14
Prawda stoi po środku. Z jednej strony jako polak i rodak zamordowanego mam ochotę wyrżnąć tych dzikusów w pień, z drugiej może to zabrzmi dziwnie, ale na swój sposób to są partyzanci jak każdy inni którzy chcą wolności dla swojego terenu itd. Fanatyczni, poje***i ale jednak walczący dla swojej je***j ojczyzny. Co do rządu... powiedzcie mi co polski rząd mógł zrobić? Poprosić Amerykę o atomówkę i rozjebać ten cały burdel w cholere + rozpętać wojnę z islamem? Wysłał negocjatorów, próbowali go ratować, byli w kontakcie z rządem Pakistańskim. Starali się, a nie jak powiedzmy Korea która tylko przytaknęła ,, a róbcie z nim co chcecie my wam nic nie damy,, . Więc nie ma powodu tak ostro krytykować rządu, chociaż są dziury w tej akcji. Ogólnie tych arabów, to powinno się tępić ogniem . Nie da im się przemówić do rozsądku. Naród który zatrzymał sie w XV w. PS. Kapelusze z głów, dla polaka, bo wytrzymał tyle czasu w błędnej nadziei by oddać życie . RIP +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNA KTOŚ JAKIEGOŚ TALIBA?? MOŻE IM SIĘ ODWDZIĘCZYMY ZŁAPIEMY JAKIEGOŚ ,UTNIEMY MU GŁOWĘ I WYŚLEMY IM FILM .... A CO ONI MOGĄ A MY NIE , OKO ZA OKO ZĄB ZA ZĄB .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast po tym co oni zrobili inżynierowi to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.youtube.com/watch?v=Ya7z0vShfF8&NR=1 Tak się powinno z nimi walczyć. LUDZIE DAJCIE SOBIE SIANA Z TYM LINKIEM! ONI MU NIE OBCINAJĄ GŁOWY MIECZEM TYLKO TĘPYM KOZIKIEM! CHCESZ SŁYSZEĆ JAKĄ AGONIE CZUJE GDY POWOLI WBIJAJĄ MU NÓŻ W GARDŁO?! MOŻE SAM SPRÓBUJ NA SOBIE IMBECYLU!
Ostatnio edytowany 9 lutego 2009 r. o 09:27
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że to ty jesteś fanatykiem żądnym zemsty. Oni są u siebie i bronią się przed obcymi. A my niestety współpracujemy z agresorami. PS. Zainwestuj w słownik ortograficzny i mniej słuchaj radia "M".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a pojedziesz na tą wojne gówniarzu ????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale porarzka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komisje robią ,a ja buch ze smiechu pan premier osobiscie po komisij pojedzie i aresztuje goscia który mu główe obcią jakas kpina .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do tych zołnierzy polskich aresztowanych za zbombardowanie jakiejs cienkiej wioski to tez jakis ch***.....wy zart ,wiecej takich bohaterow i mam nadzieje ze ich wypuszcza i dadza im medale za odwage .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W INTERNECIE JEST JUŻ FILM Z EGZEKUCJI - BEZ CENZURY - WSZYSTKO WIDAĆ !!! trzeba tylko w googla wpisać" " jestem wyzutą z uczuć szmatą, najważniejsza jest dla mnie tania sensacja, uczucia innych mam za nic " a najlepiej wypisać to sobie na czole..
popier***ony jestes i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gadacie i gadacie a linka z prawdą czy go zabili nie chcecie dać. Może on tam gdzieś jeszcze żyje. Dopóki nie zobaczę to nie uwierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie o co wam chodzi .ten koles wyjechal z prywatnej firmy do pracy w celu zarabiania wiec powinien liczyc sie z ryzykiem jakie tam wystepuje to jego firma nic nie zrobila czemu cale spoleczenstwo ma za to placic. jak wyjezdzaja zolnierze na misje licza sie z tym ze moga zginąc a jednak jadą w celu zarabiania i nikt ich nie zaluje jestescie zalosni i zal mi was a poza tym ilu ludzi ginie codziennie i nikt ich nie zaluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo jebnac tam bombke i wyjebac wszystkich w pizdu albo niech mi tu paru przywiozą dadza kałacha i pozwolenie to zdmuchne ich jak urodzinowe świeczki !!! Gofer
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, pieprznąć atomówkę tam jedną i będzie spokój. Cwaniaki niech przyjadą do Polski, to my ich nauczymy Talibów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą naszych rodaków zabijać cwele. Mnie szlaq trafia jak słyszę że muzułmani zabijają Polaka za nic. Raz już Sobieski im pokazał pod Wiedniem, kto rządzi, niech jeszcze raz przyjadą i spróbują szczęścia. Polacy zawsze byli i będą the besćiaki. Nie ma mocnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bylem tam 42 dni i znalem tych ludzi z geo. Pracowałem w Lahore i Islamabadzie jechalem tam tylko w celu zarobkowym i to byla moja decyzja. Tam faktycznie czas stanąl w miejscu bo kraj nie inwestowal w dobra obywateli tylko probowal sie umocnic zbrojnie W posce za komuny co sie dzialo...? Trzymalismy z wschodnim terrorystą a ten kraj niszczyl nasz narod...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wam sie wydaje wojna to jest najgorsze gowno jakie m0oze byc talibowie tez nie sa durni sa szkoleni do tgo aby zabijac sa cwelami i jebac ich w dupsko ale lepiej zeby do nas nie przyjezdzali bombka im sie nalezy to fakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każda religia jest papką dla mięczaków! A do ciapatych fanatyków chętnie bym postrzelał! Jebał ich pies!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebać sku***synów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJCIE TEN LINK Z EGZEKUCJĄ A NIE pier***ITA SMUTKI CIĘŹKO WAM DAĆ ?? JAK MÓWICIE ŻE ZGINĄŁ TO DAJTA TEN LINK I SIĘ PRZEKONAMY CZY NAPRAWDĘ ZGINĄŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...