Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeździł na wielbłądzie w kościelnej szopce. Wierni w szoku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2018 r. o 16:35 Powrót do artykułu
A do czego służy wielbłąd ? Miał jeżdzić na klesze ? !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro to był dyżurny młody mężczyzna, to może tak miał pełnić dyżur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może z wycieczki do Egiptu się urwał ?. Lotniska pomylił ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zdarzenia doszło w czwartek rano w Wyszkowie. Około godz. 6 dyżurny młody mężczyzna wszedł na ołtarz...." o czym to jest napisane ? bełkot panie bełkot ,wymienić tego niemca na innego, co ta trudna jezyka znać troha lepi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie jest wolontariuszem od Jurka Owsiaka, w niedzielę będzie pod tym samym kościołem stał z puszką. Taka teraz młodzież, proszę wiernych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
pewnie jest wolontariuszem od Jurka Owsiaka, w niedzielę będzie pod tym samym kościołem stał z puszką. Taka teraz młodzież, proszę wiernych.
 inteligencja inaczej ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie żadnych sakramentów nie dostanie w żadnym kościele ,,Tego pana nie obsługujemy,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon z napisał:
undefined napisał:
pewnie jest wolontariuszem od Jurka Owsiaka, w niedzielę będzie pod tym samym kościołem stał z puszką. Taka teraz młodzież, proszę wiernych.
inteligencja inaczej ...
 to tylko pisowiec, czego wymagasz od ciemnego luda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mógłbyć prorok czy nawet 4ty król, który w ostatniej chwili dojechał zmęczony z lepszym kadzidłem bez mirry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To była jedyna szansa dla wiernego by poczuł klimat podróży trzech króli nawet na sztucznym wielbłądzie a ,że był wyczerpany postem to już inna sprawa , wszak słowo boże mówi "albowiem oni będą nasyceni".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...