Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Kunc składa obietnice studentom i naukowcom

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 września 2018 r. o 13:19 Powrót do artykułu
Kto to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wtedy komunikacja miejska w Lublinie będzie efektywna, jeśli będzie odpowiedni dialog z mieszkańcami, więcej konsultacji społecznych, ankiet, sond internetowych. Bez tych kwestii ani rusz. Problemem jest to, że znaczna większość linii jest uzależniona od gmin ościennych i mieszkańcy nie mogą przeprowadzić żadnych zmian czy to trasy czy częstotliwości. Komunikacja prywatna mogłaby być zbawienna w tej sprawie - pasażerowie gmin ościennych dostaną komfortowy dojazd z miejscami siedzącymi do popularnych lubelskich ulic jak Lipowa, al. Racławickie czy też miejsc jak Dworzec PKP oraz PKS - o tym jak wyglądałaby trasy prywatnych przewoźników zdecydowaliby mieszkańcy poszczególnych gmin, a także ile kursów(od do) w ciągu dnia przewoźnicy mieliby wykonywać . Dzięki rozdziałowi komunikacji miejskiej od podmiejskiej zwiększy się elastyczność transportu zbiorowego, łatwiej będzie można ingerować w przebieg tras czy dostosowywać częstotliwość do realnych potrzeb pasażerów, racjonalne będzie też napełnienie pojazdów. Jeśli coś podobnego zaproponuje kandydat Kukiza '15 i Wolności to będzie to niezły hit. Tylko Jakub Kulesza, młody i energiczny, a wokół niego sporo sympatycznych ludzi, dla mnie jest on dotychczas najbardziej przekonujący, powiedziałbym, że nawet na 90%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im więcej tą Panią widać w mediach, tym ciekawsze są jej propozycje. Najbardziej mnie przekonuje zmniejszenie ilości ludzi przy korycie. Po co Żukowi czterech zastępców??? I każdy bierze co miesiąc po 8 tys. zł, razem z premią i dodatkami. Ilość urzędników wzrosła o ponad 40% za jego kadencji. Ja wiem że Lublin się rozbudowuje, rozwija itd. Ale za pilnowanie konkretnych projektów miejskich, odpowiadają prezesi spółek miasta... którzy nota bene zarabiają więcej niż sam prezydent :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...