Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joanna Mucha nie jest już pracownikiem KUL

Utworzony przez Gość, 13 października 2011 r. o 09:57
ups napisał:
jak ta sroczka "temu dała, temu dała i frrrrrrrrrr do wawy poleciała"
No nie każda ma taką kuśke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEj, a co to za problem ? przecież chyba istnieje sposób na wykopanie z rządu każdego kto nam nie odpowiada bo np skłamał przed wyborami. To My jesteśmy pracodawcami oni naszymi pracownikami, wybory , to jak rozmowa kwalifikacyjna. Uzbierać glosy, wysłać do sejmu projekt o odwołanie ze stanowiska itd...oni reprezentują NAS ! chcecie by ktoś taki reprezentował wasze sprawy ? To powinni być ludzie z głowa na karku, a nie z problemami emocjonalnymi jak w przypadku kobiet co się realizują dając... D... , albo posłowie, co oszukują i kradną, na podstawie naszego rządu ocenia się nas wszystkich, w lodzi odwołali prezydenta , to My tu decydujemy nie oni ,nie patrzeć i gadać miedzy sobą tylko działać. Co do Muchy, jestem sportowcem i jakoś średnio mi się widzi , żeby ministrem sportu był ktoś z taka opinia , co utworzą dyscyplinę zaliczanie na czas ? tak jak miała w d.. męża i dzieci tak i nasze sprawy będzie miała gdzieś .a za ten wybór również obciążyć tego kto ja powołał, ścinać łby przy samych ...amen Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...