Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wpis niezgodny z regulaminem
Ostatnio edytowany 26 stycznia 2013 r. o 09:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem wczoraj i jestem bardzo zadowolony. Świetna impreza z ogromną dawką humoru. To co robi kabaret Smile w ocenach tańców to mistrzostwo. Uśmiałem się do łez. I nie byłem sam, bo publiczności bardzo się podobało. I niech marudzą sobie ci, którzy nie byli, że to małomiasteczkowa wersja TVN-owskiego Tańca z Gwiazdami. Zapewniam Was, że impreza jest zorganizowana bardzo profesjonalnie - światła, dźwięk, filmy, prowadzenie, występy. Nie żałuję ani grosza z tych 45 złotych, tym bardziej, że wiem gdzie trafią pieniądze. A cel jak wiadomo, jest szczytny. Nie traktujmy wszystkiego tak poważnie. To miała być zabawa i była. Żałuję, że przegapiłem poprzednie edycje, ale następnej na pewno nie odpuszczę. Dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasze pseudo VIPy się bawią a województwo opływa w dostatki i rozwija się dynamicznie. Oto dowód: http://www.portalsamorzadowy.pl/pliki/35629.html Myślę że naszym włodarzom Hetmanowi Zielonemu i Żukowi Gnojownikowi to nie popsuje dobrych humorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fot.7 Które z nich to vip?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i było super. Impreza nie była finansowana z budżetu miasta, może nie promująca miasta - jednak inny był cel i został osiągnięty. To że marszałek tańczył - to co w tym złego? dzięki Tańcu z Vipami dzieciaki wyjadą na wakacje. Mam nadzieję że w przyszłym roku będzie 4 edycja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadowolony napisał:
Byłem wczoraj i jestem bardzo zadowolony. Świetna impreza z ogromną dawką humoru. To co robi kabaret Smile w ocenach tańców to mistrzostwo. Uśmiałem się do łez. I nie byłem sam, bo publiczności bardzo się podobało. I niech marudzą sobie ci, którzy nie byli, że to małomiasteczkowa wersja TVN-owskiego Tańca z Gwiazdami. Zapewniam Was, że impreza jest zorganizowana bardzo profesjonalnie - światła, dźwięk, filmy, prowadzenie, występy. Nie żałuję ani grosza z tych 45 złotych, tym bardziej, że wiem gdzie trafią pieniądze. A cel jak wiadomo, jest szczytny. Nie traktujmy wszystkiego tak poważnie. To miała być zabawa i była. Żałuję, że przegapiłem poprzednie edycje, ale następnej na pewno nie odpuszczę. Dziękuję.
Zgadzam sie w stu procentach, bo warto było tam być i wiedziec ze dzieciaki beda szczesliwe juz za kilka miesiecy na wymarzonych wakacjach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Taniec z Vipami"? Powinno się nazywać " Taniec z chętnymi osobami" Jakie to Vipy jak nikt tych osób nie zna. Trochę to śmieszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też tego nie rozumiem, po prostu swe trzeba konkretnie kontrolować, ale tonę spamu na forum, postów w których są ostre wrzuty i bluzgi czy ogłoszenia nie koniecznie zgodne z prawem można przecież tolerować [: A co tam... przynajmniej jest ruch na forum, a taniec z "vipami" = najwyższa świętość, hehe.
wpis niezgodny z regulaminem
Szkoda, że nawet najmniejszej edycji nie ma dlaczego i/lub kto właściwie się nim tak zatroszczył.
Ostatnio edytowany 26 stycznia 2013 r. o 22:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Impra na poziomie Hrubieszowa czy innego Tomaszowa... Mi osobiście na myśl przychodzi chocholi taniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla organizatorów i widzów którzy dołożyli złotówki na tak szcytny cel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz jak się ELITY bawią. Oni mają karnawał,uciechy,zabawy, a my chamy siedzmy w domu i liczmy pieniądze, aby nam do pierwszego wystarczyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurek napisał:
Zobacz jak się ELITY bawią. Oni mają karnawał,uciechy,zabawy, a my chamy siedzmy w domu i liczmy pieniądze, aby nam do pierwszego wystarczyło.
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYSTY LANS. POLITYCY NIECH LANSUJĄ SIĘ EFEKTAMI SWOJEJ PRACY. A MAJĄ ICH W STOSUNKU DO POLSKI A OGROM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kreacja pani Liszowskiej-dno. Te pończoszki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
To nie przychodź wolny wybór
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co wy ludzie narzekacie. Spotkało się towarzystwo żeby zebrać pieniądze na dom dziecka a wam to nie pasuje? Co tu oceniać. Ani złotówka nie poszła z kasy miasta. Wszystko było od sponsorów "Solidarność, LightTech, Williams cukiernie etc.". Kabaret i prowadzący wystąpili za darmo, Zebraliśmy sporo pieniędzy na szczytny cel. O co Wam ludzie chodzi? Bilety to były cegiełki. Naprawdę tak wszystko jest złe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
45 złociszy wstęp. To dla mnie i mojej rodziny na 2 dni żarcie.
Tak już jest od początku świata że byli biedni i bogaci, raptem PiS w 2 lata nie zmieni tego co od tysięcy lat jest normą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było bardzo fajnie, kto nie był, niech żałuje, mnie się bardzo podobało. impreza na wysokim poziomie. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i uśmiechniętych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...