Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

K-19, Niemce > Przewrócony TIR blokuje drogę. Kierowca zginął

Utworzony przez olka, 23 lipca 2008 r. o 23:28
widziałam ten wypadek. ehh .... już pomijając fakt, że gdybym jechała rowerem troche szybciej ... tir moglby wpasc prosto na mnie... bo wwalił się na chodnik po którym bym jechała.. to była masakra. ten widok... po drodze lała się benzyna i mleko, które wiózł ten samochód. Kierowca by żył... niech nikt nie mówi, że straż zrobiła wszystko co w ich mocy. przyjechali po 20 minutach. nieprzygotowani do przeprowadzenia akcji ratowniczej! Przyjęchali następni strażacy . Powiem Wam co zrobili ; Patrzyli się. stali. .. Jeden sobie papierosa palił nad wylaną benzyną i olejem. Drugi sobie zdjęcia pykał ... kurde co to ma być ? ratowali droge.. zamiast Ludzkiego życia. . . . nigdy nie uwierze, że straż , policja , i lekarze ROBIĄ WSZYSTKO < NIC> co w ich mocy . wali ich to wszystko . tyle powiem. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda kierowca jeszcze zyl ale jak ochotnicza straz pozarna z niemiec ktora przyjechala pierwsza miala go uratowac? jesli nie maja sprzetu do roscinania... bez tego byli bezradni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat znałem tego kierowce, ten wypadek bardzo wstrzasnal moim miastem zginał 48 letni mezczyzna zostawaiajac 2 dzieci i zone, z tego co wiem to teraz cały czas tocza sie sprawy w sadzie bo naczepa byla stara i nie powinna byc wogle dopuszczona do ruchu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...