Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kalendarz Pirelli 2012: Piękne nagie kobiety (zdjęcia)

Utworzony przez melo, 8 grudnia 2011 r. o 18:03 Powrót do artykułu
nooooo takie galerie to ja rozumiem! :DDDD więcej takich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne chudzinki... a i cycków zabardzo to nie maja :>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytuły prac: Glista na drzewie, Dżdżownica na kamieniach, Tasiemiec blady itd, itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piękne istotki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to zdjęcia mocno średnie, jak z gazetek dla panów - jedyna różnica że tutaj kobiety mają małe piersi i są smutne. Ale może się nie znam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale straszne chudziny,tylko jeszcze twarze do rzeczy !!wiele z nich cierpi na ANOREKSJE (jest to choroba psychozmatyczna)okropna jest taka dziewczyna,nie do zniesie nia,stale milczy,stale niezadowolona,poza swoim kubkiem nosa nie widzi nikogo i nie kocha NIKOGO-----jedynie SIEBIE.Wiek ,bo moja EX to taka dziwna bezosobowa osoba,dlatego dalej to wszystko BEZ SENSU,takie trwanie i niby KOCHANIE,ale tylko z jednej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tu macie więcej fotek http://fotoblogia.pl/2011/12/08/kate-moss-i-inne-pieknosci-w-nowej-edycji-kalendarza-pirelli-galeria
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co to całe zamieszanie z kalendarzem Pirelli. Pięknych kobiet u nas dostatek, fotografów co potrafią aparat też nie brakuje, a co rok burza o jakiś tam kalendarz . Nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...