Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamień Pomorski: Kierowca BMW umyślnie spowodował wypadek?

Utworzony przez ja, 2 stycznia 2014 r. o 09:22
coś strasznego ;( w tym przypadku jestem za karą śmierci i to w torturach jeśli już miał podobne występki tak wiele osób straciło życie , wiele osób straciło swoich bliskich mieli jeszcze życie przed sobą... nie znałam tych osób ale łzy się cisną na oczy, że jakiś jeden pijany idiota może zadecydować o życiu ludzkim   Pokój Ich duszom ;(   wkrótce strach będzie wychodzić na ulice bo nie ma kary na takich tępaków jednak zabić to za mało. Mam nadzieję że zjedzą go wyrzuty sumienia chociaż nie wiem czy takie bydle je ma!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO 15 LAT ???????????? tortury i kara śmierci dla recydywisty, nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś strasznego ;( w tym przypadku jestem za karą śmierci i to w torturach jeśli już miał podobne występki tak wiele osób straciło życie , wiele osób straciło swoich bliskich mieli jeszcze życie przed sobą... nie znałam tych osób ale łzy się cisną na oczy, że jakiś jeden pijany idiota może zadecydować o życiu ludzkim   Pokój Ich duszom ;(   wkrótce strach będzie wychodzić na ulice bo nie ma kary na takich tępaków jednak zabić to za mało. Mam nadzieję że zjedzą go wyrzuty sumienia chociaż nie wiem czy takie bydle je ma!!
Syn znanego adwokata !!!  znowu gów no wielkie z tego będzie,trochę czasu,trochę tylko krzyku i po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim kto pozwolił na to aby kompletnie pijanemu pozwalać na prowadzenie samochodu? Skoro kobieta która z nim jechała była trzezwa to dlaczego nie zawiadomiła policji kiedy tylko pijak wsiadł za kierownicę, dlaczego nie zabrała mu kluczyków, dlaczego nie zwróciła się po pomoc tylko wsiadła z nim jak gdyby nigdy nic. Dopóki będzie istniało społeczne przyzwolenia na jazdę po pijanemu a kary dla takich oszołomów będą nadal niskie to pijani kierowcy nadal będą siać postrach na naszych drogach i zabijać przypadkowe, niewinne osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z prawnegounktu widzenia to wypadek nigdy nie jest z winy umyślnej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co słychać u  IZABELI CH. 31l  Czy już pojechała z Tatusiem Ministrem w Alpy na Narty ? Czy zostało jej tylko piwko CHmielewskie i znów za kółeczko .....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijaczka chciała uciec na Florydę? IZABELA CH     http://www.fakt.pl/pijaczka-chciala-uciec-na-floryde-,artykuly,436238,1.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijani kierowcy - nawet jeśli po raz pierwszy w życiu spowodowali jakieś wykroczenie i zostali złapani przez policje powinni być skazywani na wszycie, umieszczenie w ich organizmie subtancji które reagują z alkoholem - zatrówają bądź powodują śmierć. KAŻDY BY SIĘ ZASTANOWIŁ 10RAZY ZANIM BY WSIADŁ POD WPŁYWEM DO AUTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pijani kierowcy - nawet jeśli po raz pierwszy w życiu spowodowali jakieś wykroczenie i zostali złapani przez policje powinni być skazywani na wszycie, umieszczenie w ich organizmie subtancji które reagują z alkoholem - zatrówają bądź powodują śmierć. KAŻDY BY SIĘ ZASTANOWIŁ 10RAZY ZANIM BY WSIADŁ POD WPŁYWEM DO AUTA.
Kup sobie słownik ortograficzny i weź sie za odrabianie lekcji, to nie jest temat dla dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.facebook.com/photo.php?v=744851918876960&l=2457400866180092652Mój komentarz w tej sprawie...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO 15 LAT ???????????? tortury i kara śmierci dla recydywisty, nic więcej.
https://www.facebook.com/photo.php?v=744851918876960&l=2457400866180092652Mój komentarz w tej sprawie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...