Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość niech sprawdzi czy Minister przyjechała autem prywatnym czy limuzyną, czy było to w godzinach pracy czy na wolnym. I wtedy będzie mówił za czyje pieniądze to robiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he ciekawe ile ludzi by przyszło na spotkanie z Panem Zacharewiczem!!!! Na spotkaniu z Panią Sadurską sala balowa Pałacu Małachowskich była wypełniona po brzegi. Niech Pan spróbuje!!!
a ja byłam na spotkaniu z zacharewiczem. Była pełna sala w domu kultury. Świetna, żywa dyskusja, a nie ustawka jak u pani minister. Mieszkańcy Nałęczowa znają Zacharewicza od dziecka i szanują. To bardzo mądry i szlachetny człowiek. Znakomity wykładowca uniwersytecki. W dodatku prowadzi świetną galerię sztuki w Kazimierzu. promuje młodych artystów. Dużo robi dla kultury. Natomiast pan Szulowski nie robi nic.Niczym nie zasłynął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan stał się gwiazdą, jednego gwizdka. Nikt nigdy o nim nie słyszał. Żadnych szczególnych osiągnięć poza listem do prezydenta :D
No i tu pokazujesz, że jesteś totalnym dyletantem. Zacharewicz jest znany i ceniony w świecie nauki i kultury. To świetny poeta, artysta malarz, eseista, współtwórca słynnej galerii Leonardo, w której dzieła sztuki kupują ludzie z całego świata. To także wykładowca języka polskiego na Uniwersytecie w Ankarze. Jeśli piszesz, że nikt o nim nie słyszał, to znaczy, że kultura jest dla ciebie dziedziną obcą. Ale Pisowcy tak mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie potrzeba w tym kraju gruntownej zmiany, dlatego chyba nie ma wyboru, trzeba zagłosować na kogoś od Kukiza. Chyba najsensowniejszy w Lublinie wydaje się Godlewski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewątpliwie potrzeba w tym kraju gruntownej zmiany, dlatego chyba nie ma wyboru, trzeba zagłosować na kogoś od Kukiza. Chyba najsensowniejszy w Lublinie wydaje się Godlewski.
Dla młodych ludzi - takich jak ja (mam 26 lat) faktycznie jedynym sensownym rozwiązaniem jest Kukiz. Ale nie Godlewski. zdecydowanie ktoś z młodszych kandydatów. tylko nowe twarze gwarantują autentyczną zmianę. starym mówię zdecydowane NIE. Im zależy tylko na dobrej emeryturze. Zawsze tylko młodzi ludzie dokonywali zmian. Proszę przyjrzeć się historii. Wszystkim, którzy skończyli 50 lat ja dziękuję. Oni myślą już tylko jak się wygodnie na starość ulokować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość niech sprawdzi czy Minister przyjechała autem prywatnym czy limuzyną, czy było to w godzinach pracy czy na wolnym. I wtedy będzie mówił za czyje pieniądze to robiła.
A mnie interesuje to dlaczego pan Szulowski nie robi spotkań swoich, tylko ciągnie się za panią Sadurską. To oznacza jedno - facet jest niesamodzielny. A ktoś kto musi podpierać się panią minister, a nie własnym autorytetem - jeśli go faktycznie ma - nie będzie potrafił walczyć o dobro wyborców. Pan Szulowski jest profesorem, a pani Sadurska tylko magistrem. A jednak to ona go prowadzi, a nie na odwrót. Wniosek nasuwa się sam. Panie Szulowski - niech pan wreszcie sam zrobi spotkanie z wyborcami. Chcemy posłuchać pana programu, a nie opowieści pani minister o du*** Maryny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~mario~ Kukiz jest faktycznie młodziutki   ;)  Ma jedynie 52 lata, łysieje, nie ma kompletu zębów, ostro wali w gaz. Zupełna nowość na naszej scenie politycznej.     :lol:   Ponieważ Kukiz nie startuje na Lublinie, możesz wybrać z zaprzyjaźnionej partii młodziutką panienkę Elkę Kruk. Równie młoda jak Kukiz, jedyne 57 lat. :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zacharewicz skoro jest Pan tak "znanym i ceniony w świecie nauki i kultury. To świetny poeta, artysta malarz, eseista, współtwórca słynnej galerii Leonardo, w której dzieła sztuki kupują ludzie z całego świata." To może szkoda Pana talentu w polityce. Zamiast wkładać kasę w plakaty trzeba było promować siebie, i swoją twórczość. Może w końcu Nałęczów by ją poznał. Zacnym i wielkim ludziom chętnie POMAGAMY!!! AAa gdzie coś z Pana twórczości możemy kupić? Bo w Nałęczowie jakby nie mogłem nic znaleźć. Czy mam jechać do Ankary?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycznie przy 11 miejscu u KUKIZA to Pan Zacharewicz nie ma szans na mandat. He - 26 może się Pan obudzić wstrząśnięty i bardzo zmieszany. Swoją drogą nie wróżę Panu sukcesu wyborczego i głosować na Pana też nie będę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Zacharewicz skoro jest Pan tak "znanym i ceniony w świecie nauki i kultury. To świetny poeta, artysta malarz, eseista, współtwórca słynnej galerii Leonardo, w której dzieła sztuki kupują ludzie z całego świata." To może szkoda Pana talentu w polityce. Zamiast wkładać kasę w plakaty trzeba było promować siebie, i swoją twórczość. Może w końcu Nałęczów by ją poznał. Zacnym i wielkim ludziom chętnie POMAGAMY!!! AAa gdzie coś z Pana twórczości możemy kupić? Bo w Nałęczowie jakby nie mogłem nic znaleźć. Czy mam jechać do Ankary?
Po prostu nie uczestniczysz w zyciu kulturalnym Nałęczowa. Nikogo zmusić do tego nie można. Podaj swoje nazwisko to chętnie sprezentuję ci tomik Zacharewicza. Zresztą wrzuć jego nazwisko w google to sporo znajdziesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Politycznie przy 11 miejscu u KUKIZA to Pan Zacharewicz nie ma szans na mandat. He - 26 może się Pan obudzić wstrząśnięty i bardzo zmieszany. Swoją drogą nie wróżę Panu sukcesu wyborczego i głosować na Pana też nie będę.
Zygmunt Jerzy Szymański został posłem choć startował z 26 pozycji. Nie miejsce się liczy tylko nazwisko kandydata. Teraz niejaki Muszyński startuje z 30 pozycji i jestem gotów się założyć, że zostanie posłem bez problemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytasz po co tyłu zastępców . A co mieli z nim zrobić nie dostałby żadnego stanowiska to pewnie by im szkodził to taki typ człowieka . a tak to siedzi cichutko nic nie robi ale przede wszystkim nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan prezydent pewnie listu nie przeczytał a Sadurska pewnie odpisała Szulowskiemu - Krzychu tak trzymaj. Dla nikogo nie jest tajemnicą że Duda jest 12 zawodnikiem drużyny pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Puławach pojawiły się plakaty z Sadurską, że kogoś tam popiera w wyborach. To jest OK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pana Zacharewicza wybrać można tylko wtedy kiedy będzie mówił o sobie, przedstawiał swoje zalety, program, działania. Dzisiaj tylko krytykuje innych. Ogląda cudze plakaty i reklamy. Zastanawia się kto, kogo popiera. Trzeba szukać poparcia dla siebie. Reklamować się. A Pan Zacharewicz co - NIC. Małe plakaty małe banery bez poparcia kogokolwiek. Czyżby kompleksy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję oddać głos na Nowoczesną. Nr 4 na liście to młoda, inteligentna Puławianka - Agnieszka Jakubik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...