Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantor internetowy? To się opłaca

Utworzony 12 kwietnia 2016 r. o 16:20 Powrót do artykułu
Na pewno warto porównać oferty innych kantorów z Amronet, latami korzystam, trzymają poziom jak żaden iny e-kantor. Nie dają sie konkurencji ani trochę, trudno przebić ich wycenę walut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrych kantorów online nie brakuje. Dlatego zawsze przed wymianą warto porówna kilka ofert i wybrać aktualnie najlepszą. Ja co prawda od dłuższego czasu korzystam z Amronet, głównie ze względu na możliwość wymiany społecznościowej, ale często sprawdzam, czy konkurencja nie ma czegoś lepszego. Póki co - jeszcze mnie niczym nie skusili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spready praktycznie we wszystkich kantorach są podobne. Na mniejszych kwotach różnica jest wręcz niezauważalna. Dlatego ja stawiam na Cinkciarza. Działa na rynku od wielu lat i posiada licencję KNF-u, więc można im zaufać. A co jak co, ale pieniędzy niepewnej lub nieznanej mi firmie na pewno nie wyślę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam wymianę online na dobrykantor.pl lub Nordiqa.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z reguły wszystkie kantoru czy to cinkciarz czy jakiś inny działają na tej samej zasadzie i kursy walut mają najniższe. Jakiś czas temu pokusiłam się, żeby porównać kursy franka na kilku najpopularniejszych kantorach i danego dnia to cinkciarz miał najlepszy kurs a drugiego inny. Więc reguły raczej nie ma, bo kursy walut są po prostu zmienne. Można też jeszcze wystawiać oferty na tak zwanych transakcjach społecznościowych po swoim kursie. Podobno opcja też opłacalna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do przewalutowań społecznościowych- nie korzystałam z nich jeszcze, bo nie wiem jak długo to trwa. Przeważnie kupuję walutę za pośrednictwem Amronet, więc może spróbuję i tego wariantu transakcji, oferują zarówno społecnościowe wymiany jak i po ich kursie- też bardzo opłacalne, minimalnie od rynkowego się różni więc sprawa oczywista. A to, że raz ten raz inny kantor ma o grosik taniej lub drożej- normalka:) Ważne aby opórcz korzystnych kursów firma sprawnie i uczciwie realizowała transakcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społecznościowo wymieniam czasami walutę na Gieldawalut.com, chociaż dostępne kursy mają chyba najlepsze w sieci. Jednak jak sprawa nie jest pilna na tyle że z minuty na minutę potrzebuję pieniędzy do dalszej dyspozycji zlecam po kursie własnym, zawsze to daje dodatkową oszczędność pieniędzy. Platforma jest bezpieczna i łatwo jest się poruszać po jej wszystkich opcjach, więc warto spróbować tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno się opłaca wymieniać walutę przez Internet, w końcu każde przewalutowanie jakie realizowałem na pluskantor.pl było dla mnie korzystne, a poza pieniędzmi zawsze też oszczędzam czas. Nie wiem czy słyszeliście ale pierwsza transakcja jest darmowa tu nawet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się opłaca. Po raz pierwszy na Amronet wymieniłem przed wakacjami. I parę stówek zostało w kieszeni:) Warto też wspomnieć o wygodzie takiej wymiany - we własnym domu, późnym wieczorem, przy kolacji, na spokojnie wymieniłem bez żadnych problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam podobne doświadczenia, ale z Cinkciarzem. Testowo wymieniłem walutę na wakację w tym roku w tym kantorze i zaoszczędziłem prawie 100 zł w porównaniu do kursu banku czy płacenia kartą złotową za granicą. To się opłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opłaca się też wówczas gdy trzeba przelew w walucie zrobić. A to dlatego, że zaraz po wymianie da się prosto z kantoru przekazać pieniądze na zagraniczny rachunek- przynajmniej gieldawalut.com umożliwia takie transfery (zwykły lub ekspresowy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie bardzo odpowiada Pluskantor , bardzo  korzystne kursy, tanie przelewy zagraniczne i korzystnie ekspresowe na cały swiat a jantor nie pobiera żadnych prowizji za wymiany ani opłaty za założenie konta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat korzystam z wymiany walut przez internet i ten czas utwierdził mnie w przekonaniu, że najkorzystniej wychodzi na platformie Amronet, jaka by sytuacja na rynku nie była u nich kursy zawsze najlepsze a firma solidna, niezawodna, z nowoczesnym panelem przewalutowań dostępnym też w wersji mobilnej teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądząc po kursach jakie widziałem na platformie gieldawalut.com to opłaca się na pewno: ) Niedługo wybieram się za granicę i właśnie w ten sposób planuję kupić EUR. Z Gieldywalut też korzysta mój kuzyn. Mówił mi że jeszcze 80 % zniżki dostanę jak się zarejestruję:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie rozwiązanie jak Ren pisze, ma też Cinkciarz. Można zlecić przekaz pieniężny bezpośrednio na zagraniczne konto, wybierając walutę i przewalutowując ją. Dzięki temu my płacimy np. złotówki, ale przekaz wychodzi już w euro czy innej wybranej walucie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię zawiłości, skomplikowanych procedur. I chyba dlatego bardzo mi się podoba jak działa Pluskantor.pl- jak każdy kantor tyle, że od stacjonarnych jest tańszy i można najpierw wymienić walutę a wpłaty dokonać później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś lubi wyniany społecznosciowe to fajnie pod tym względem działa Goełda Walut, świetna sprawa i fajny kantor online
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiana społecznościowa faktycznie jest fajna, można przyoszczędzić. Tylko że ja korzystałem z niej na Cinkciarz.pl. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja z kolei na platformie Amronet wymieniałem społecznościowo GBP na PLN, poszło sprawniej niż myślałem, a zaoszczędziłem sporo, tym bardziej że kwota była dosyć wysoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korzystał ktoś z Dollarro.com? Wiem,że to nowość,ale może ktoś ma już wyrobioną opinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...