Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kardynał Józef Glemp nie żyje. Miał 83 lata

Utworzony przez zzz, 23 stycznia 2013 r. o 23:25
jak dla mnie to swego rodzaju cżłowiek ikona, rocznik 1982 to i od małego był zawsze obecny gdzies tam, raz go nawet o metr minąłem, szkoda ze życie sie kończy, dobry czlowiek był, niech mu ziemia lekką będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi się przypominają czasy innego świata.Bez komputerów,gdzie anonimowo wylewa się pomyje.Z komunistyczną partią uczciwszą od dzisiejszych władz.Z ulicami odśnieżanymi przez więźniów.Z pustymi półkami ale dzieciństwem cieszącym się szczerze z najmniejszego drobiazgu.Z bardziej świadomym społeczeństwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no sie natyrał chłopina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden z nielicznych rozsądniejszych ludzi kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z wielu napisał:
Też mi się przypominają czasy innego świata.Bez komputerów,gdzie anonimowo wylewa się pomyje.Z komunistyczną partią uczciwszą od dzisiejszych władz.Z ulicami odśnieżanymi przez więźniów.Z pustymi półkami ale dzieciństwem cieszącym się szczerze z najmniejszego drobiazgu.Z bardziej świadomym społeczeństwem
Moje dzieciństwo... A dla ks. kardynała - (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z wielu napisał:
Też mi się przypominają czasy innego świata.Bez komputerów,gdzie anonimowo wylewa się pomyje.Z komunistyczną partią uczciwszą od dzisiejszych władz.Z ulicami odśnieżanymi przez więźniów.Z pustymi półkami ale dzieciństwem cieszącym się szczerze z najmniejszego drobiazgu.Z bardziej świadomym społeczeństwem
Młody wtedy byłeś, dlatego takie masz wspomnienia. Zazwyczaj każdy człowiek dobrze wspomina swoje lata młodości, tak to już jest. Prawda o tamtych czasach jednak nie jest tak "kolorowa" jak ją pamiętasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...