Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
żenada...samo określenie cyce jest skandaliczne, cyce to ma krowa, a nie kobieta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice nie są do wystawiania "cyców". Chcesz karmić to rób to dyskretnie, bo niedługo ktoś wymyśli gołe d...... na ulice, bo zapowiadają afrykańskie lato, nie każdy ma ochotę oglądać twoje nachalne "cyce"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krowa to ma wymiona - a kobiety mają: cyce, bimbochy, balony, bifry i inne stercząco podskakujące gniotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Krępacji"... Rozumiem, że dziennikarz, cytując panią tak dosłownie, chciał zdyskredytować tę imbecylkę, która ma dyplom z laktacji, ale na naukę polskiego czasu jej nie starczyło. Brawko Biała! Teraz czas na podcieranie bachorom dup w kościołach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponizsze komentarze jeszcze bardziej upewniają mnie w tym jak ważna i potrzebna jest ta akcja społeczna! Ludzie jak wy, wpędzają kobiety karmiące w niepotrzebne kompleksy! Karmienie piersią jest normalne ludziska!!! Obudźcie sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olu :) Olej tych którzy nie mając innego pomysłu na życie narzekają na to co robią inni :) Super że takie rzeczy się dzieją!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buhahahahahaaa!!! A to Polska własnie. Dziewczyna chce coś zrobić pozytywnego dobrego i słusznego a tu taki hejt. Od dawna wiadomo że jedyna słuszna metoda karmienia to właśnie karmienie piersią ale przecież producenci tych wszystkich sztucznych mieszanek wiedzą lepiej co jest lepsze dla zdrowia twojego dziecka. ja nie o tym tu chciałem pisać bo to mija się z celem. Pani Aleksandro popieram w pełni akcję. Trzeba uświadamiać ciemnogród a niezdecydowane i zastraszone mamy wspierać. ehheheeh pomimo tego że czasu na naukę polskiego czasu nie starczyło buhahahahaha PEACE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chce tylko przypomnieć panu/pani który zasugerował "podcieranie bachorom........" ze ty tez byłeś dzieckiem, zapewne karmionym piersią i tyłek miałeś tez podcierany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo ! wspaniała Akcja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulice nie są do wystawiania "cyców". Chcesz karmić to rób to dyskretnie, bo niedługo ktoś wymyśli gołe d...... na ulice, bo zapowiadają afrykańskie lato, nie każdy ma ochotę oglądać twoje nachalne "cyce"
DEBIL porza pierwszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dają też dyplomy z walenia konia i kiedy będzie jakaś wspólna akcja, to specjalnie przyjadę do Białej Spod Laski, żeby poedukować ciemnogród, jaka pożyteczna, przyjemna i naturalna jest masturbacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogarnijcie sie pdeudo ekologiczne matki to juz jest żałosne to dzieci na mm sa krytykowane a tu ciagle nieszczesliwe cycki na ulice zygac sie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale upasione to dziecko, w dodatku niegustownie ubrane. Mama do reedukacji, dla dziecka operacja stylówa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie można karmić bez ostentacji??  
Ponizsze komentarze jeszcze bardziej upewniają mnie w tym jak ważna i potrzebna jest ta akcja społeczna! Ludzie jak wy, wpędzają kobiety karmiące w niepotrzebne kompleksy! Karmienie piersią jest normalne ludziska!!! Obudźcie sie
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie pamiętam, żeby w czasach gdy moje dzieci były małe, były jakieś tego typu sytuacje. Kobieta karmiła dziecko i najczęściej nikt o tym nie wiedział, bo głównie siedziało się z dziećmi w domu, a nie latało po miejscach publicznych. W parkach jak już jakaś mama karmiła (co było niezmiernie rzadkie), to najczęściej okrywała się pieluszką, i nikt zanadto nie zwracał uwagi na to. Zrresztą mam wrażenie, że więcej kobiet karmiło butlą, co jest estetyczne i wygodnie. Natomiast do kościoła dzieci zaczęłam zabierać kiedy były już odpieluchowane. Nie było wyścigów po kościele, żadne dzieci też w kościele nie jadły i nie piły. Nie wiem, dlaczego niektóre (większość?) dzisiejsze młode mamy są takie nieudolne z jednej stroy, i takie roszczeniowe z drugiej. Nie wiem, na kogo "wyhodują" swoje "karmione cycem" młode.    
Chce tylko przypomnieć panu/pani który zasugerował "podcieranie bachorom........" ze ty tez byłeś dzieckiem, zapewne karmionym piersią i tyłek miałeś tez podcierany
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dziecko jest otyłe, służby powinny się tym zająć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak Grażyna - bo najlepiej się z dzieckiem w czterech ścianach zamknąć na kilka miesięcy, żeby przypadkiem nikt nie zobaczył że karmisz piersią, a później wcisnąć dziecku butelkę ze zmodyfikowanym mlekiem nie wiadomo jakiej krowy. Nawet Papież kilka miesięcy temu błogosławił matki karmiące i zachęcał do karmienia piersią w kościołach. Poza tym ta akcja to nie jest jakieś publiczne obnażanie się, tylko normalna, naturalna sprawa - karmienie piersią. Żeby nakarmić dziecko wcale nie trzeba całej piersi wywalać... można się pieluszką okryć, chociaż zazwyczaj i tak dziecko zasłania wszystko co waszym zdaniem obrzydliwe swoją głową. Ludziom się w głowach poprzekręcało wszystko - nikogo nie obrzydza widok skąpo ubranej kobiety, której wszystko widać, nikogo nie obrzydza widok macających się obscenicznie nastolatków na ulicy, nikogo nie dziwi widok brudnych, zafajdanych pijaków - ale wszystkich obrzydza widok matki karmiącej - czy z Wami wszystko okej??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponizsze komentarze jeszcze bardziej upewniają mnie w tym jak ważna i potrzebna jest ta akcja społeczna! Ludzie jak wy, wpędzają kobiety karmiące w niepotrzebne kompleksy! Karmienie piersią jest normalne ludziska!!! Obudźcie sie
Widzisz teraz co ta żydokomuna zrobiła temu społeczeństwu przez te dwie kadencje,ja ludzi nie poznaję,pełne zdziczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co Wy piszecie! Karmienie piersią to bardzo naturalne i piękne. Super akcja!!! Będę na niej. A dziecko wygląda zdrowo i na pewno szczęśliwe, bo mama myśli o wygodzie dziecka i zdrowiu. Trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic na to nie poradzę, że obrzydzają mnie nabrzmiałe mlekiem piersi z ogromnymi sutkami, a kręcą ładne, średniej wielkości okrągłe cycuszki. Nie oczekuję jednak, by kobiety obnażały jedne czy drugie na ulicach - tymi drugimi wolę delektować się tete a tete z ich właścicielką, ewentualnie podziwiać w stosownych pismach czy filmach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...