Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa samolotu prezydenta w Smoleńsku. Zginął prezydent Lech Kaczyński (film wideo, lista osób)

Utworzony przez dexter, 10 kwietnia 2010 r. o 11:38
Rip Kaczyński and another lost people Estonian and russian nations grieve over this tragedy with you
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO Koniec Polski[/quote] Darowałbyś sobie również swój komentarz. Nie czas na spory polityczne i wzajemne obrażanie. naprawdę weźcie sie opanujcie.. chwila wymaga refleksji a nie wzajemnego obrażania..
Ostatnio edytowany 10 kwietnia 2010 r. o 13:03
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH KAŻDY Z NAS KLEPNIE SIĘ W PIERS - WŁADZE TRZEBA BŁOGOSŁAWIĆ NIE TYLKO JAK JEST DOBRZE ALE RÓWNIEŻ JAK JEST ZLE - MIAŁEM SZCZĘŚCIE BYĆ DOWODZONYM PRZEZ PANA GENERAŁA BUKA - CELUJACY DOWODDZA , DOBRY CZŁOWIEK - PRZEDE WSZYSTKIM KULTURALNY- SPOKOJNY I OPANOWANY - Z TAKIM CZŁOWIEKIEM SPOKOJNIE MOZNA IŚĆ NA WOJNE -WOJSKO POLSKIE STRACIŁO WIELKIEGO ŻOŁNIERZA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty jesteś chyba jakimś nawet nie wiem jak to nazwać jak można dać taki komentarz i to w obliczu takiej TRAGEDII powtarzam TRAGEDII trzeba nie mieć ani mózgu ani serca. M to się w głowie nie mieści to że zginęło pół Polskiego rządu , a ty taki komentarz dajesz ??. Dla mnie to jest TRAGEDIA na skalę światową . Wyrazy wielkiego współczucia dla rodzin ofiar TRAGEDII.[*][*][*] Sam nie mogę uwierzyć w tą TRAGEDIĘ.[*][*][*][*][*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia dla nas i dla Polski. Zginął ktoś kogo dobrze znałam. Jestem załamana... Módlmy się za nich i zachowujmy się jak przystało na taka tragedię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziło mi oczywiście o tego dextera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal i smutek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezaeli znalas zaloge, to powiedz czy leciala tym samolotem natalia
Polonia napisał:
Bardzo szkoda wszystkich! Znałam załogę samolotu, niektóre osoby z pokładu - wspaniali ludzie!!! SZKODA... Do tych czas nie mogę uwierzyć, że ich juz nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mój wujek też zginął . Bronisław Kwiatkowski . (( dexter ejsteś hamem.
głębokie wyrazy współczucie dla Ciebie i Rodzin Osób które zginęły w tej tragedii... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś miałem sen. Śniła mi się katastrofa na autostradzie w której uczestniczył amochów z przyczepą na której był kadłub samolotu. Dopiero jak zobaczyłen roztrzskany samolot zrozumiałem ,że to nie była autostrada tylko pas lotniczy. Jestem w szoku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielka tragedia narodowa. Za duzo niepotrzebnych slow. Otoczmy wszystkich modlitwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdy nie lubilem politykow ale widzac w tv ta tragedie, po obejrzeniu tego przez godzine z zalem...rozplakalem sie...tak wielkiej tragedii nie jest sposob w zaden sposob opisac...najgorsze ze trzeba myslec i plakac na jakze wielka tragedia ludzką..i zarowno jaki chaos teraz bedzie w naszym kraju....czesc pamieci wszystkich co zgineli..spalili sie zywcem..bali sie...plakali w tym samolocie kiedy on rozbijal sie o ziemie...do konca byli swiadomi..cierpieli...byli ojcami i matkami...waznymi osobami w panstwie ktorzy mieli za zadanie słuzyc panstwu.To fakt ze czesto klocili sie o byle co...wykazywali sie jakiegos rodzaju nieodpowiedzialnością...ale to nie ma nic do rzeczy...zginęli ludzie..ojcowie, matki, dzieci swoich rodzicow ktorzy teraz cierpią...po tej katastrofie wchodzi w głowe mozliwosc istnienia" przeznacenia" kazdy ma swoj czas..bo tak juz swiat stworzyl Bóg....A niektorzy z was nie umieja tego uszanowac i zachowuje sie jak chamy....ta katastofa jest niewyobrazalna..i ma okropne skutki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIERWSZA LIGA PIS ZGINEŁA SZKODA ŻAL I SMUTEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mogę uwierzyć Po prostu SZOK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Jezaeli znalas zaloge, to powiedz czy leciala tym samolotem natalia
Tak, latałam tym samolotem 3 razy. Natalia, skąd jesteś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czuje sie, jak sierota...Zabrano mi czesc mojej tozsamosci narodowej..Bol nie do opisania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też czuję potworny ból. odszedł człowiek, którego kochałam, był prezydentem i był dla mnie bardzo ważny. Był dla mnie Kimś. nie wiem czy ktoś jeszcze wzbudzi we mnie takie zaufanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ,nie będzie już ta sama Polska .Zginęli cudowni,ciepli ludzie .Brak mi ich bardzo i nie jest to puste pisanie . Szok i tragedia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
['] Nieodżałowana strata. Niech wszyscy oni odpoczywają w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgineli ludzie. I nic więcej. Czy kto kolwiek by płakał po nas szaraczkach co lecielibyśmy do angli na zmywak ? Nikogo to by nie obchodziło. Niestety jest to 3 czy 4 poważna katastrofa lotnicza naszego lotnictwa i jedna z pierwszych tego typu samolotów rządowych. A zgubiła ich chciwość i pazerność. cyt. ,,Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za złe karze a za dobre wynagradza.''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...