Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w przestworzach: Śmierć Prezydenta. Program o katastrofie smoleńskiej

Utworzony przez schaboszczak, 23 stycznia 2013 r. o 13:05
Michał napisał:
Gratuluję obiektywnego filmu na stacji, którą do wczoraj traktowałem poważnie. Mam na myśli kanał National Geographic. Podkreślę, że trzeba było by sprawdzić kto zapłacił za nakręcenie tego dokumentalnego filmu. Przyglądam się tej katastrofie od początku, przeczytałem wiele artykułów z różnych źródeł, artykułów i stwierdzam, że nie mogę być już bierny. Przede wszystkim film dokumentalny przedstawiony na kanale National Geographic nie przedstawia najnowszych faktów, które po nakręceniu tego filmu zostały przedstawione i udowodnione przez prokuraturę wojskową. Oglądając ten film ma się wrażenie i przekonuje się Nas, że był to lot cywilny, gdy już dziś wiemy, że status lotu był inny. Wiemy, że w kokpicie nie było rzekomego, pijanego generała jak również nie było żadnych nacisków ze strony prezydenta, który miał wpływać na decyzje pilotów. Drodzy Państwo do tej pory nie przesłuchano wszystkich naocznych świadków tego zdarzenia - mam na myśli rosyjskich obywateli, którzy w filmie Anity Gargas wypowiadają się dość wyraźnie. Nie przekopano Ziemi na miejscu katastrofy (odsyłam do filmów, jeżeli jeszcze są w Internecie, w roli głównej byłej Pani minister zdrowia Ewy Kopacz – dziś już Marszałek) lecz powycinano wszystkie drzewa w okolicy, zostawiając brzozę jak również dużo wyższe drzewa stojące tuż za brzozą w kierunku lotu naszego samolotu. CZYŻ NIE DZIWNE. I może na sam koniec, w filmie pokazano jak samolot wykonuje beczkę, obrót o 180 stopni, ale nie usłyszałem żadnego komentarza od narratora potwierdzenia co się tak naprawdę stało po uderzeniu w brzozę. Czy to nie jest tak, że nie mając twardych dowodów, poważny kanał telewizyjny pozostawia tzw. furtkę bezpieczeństwa. Jak zmienią się fakty zawsze można powiedzieć, że my tego nie powiedzieliśmy. Ciekaw jestem, czy kiedykolwiek prawda wyjdzie na jaw. Nadal jesteśmy jako Naród pod silnymi naciskami naszych braci ze wschodniej ściany. Moim zdaniem od grudnia 70 i 80 nic się nie zmieniło. Tak dalej drodzy rodacy.
Dlatego RAZ ŚIERPEM, RAZ MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ, jest nadal aktualne !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film dokumentalny zrobiony pobieżnie - 50 minut. Śmiech mnie ogarnia. Na taką katastrofę trzeba by było poświęcić z 3 godziny bez reklam, żeby wszystkie okoliczności przedstawić. No i oczywiście wniosek płynie z niego jeden - wina polskich pilotów. Zgadzam się z przedmówcą. Gdyby to była katastrofa amerykańskiego lub rosyjskiego samolotu to nie mielibyśmy tam wstępu (na terenie własnego kraju) i wrak w ciągu kilku dni znalazłby się u nich. Nasz wasalski, zastraszony rząd tańczy jak Rosja zagra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do autora z 9:17 ...to dzięki Tobie i osobą Tobie podobnym!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
schaboszczak napisał:
CYCU,gdybyś się kiedyś zdecydował,to mogę za pare groszy kupić twoją nerkę,bo mózg i cała reszta to się nawet na POdroby nie nadaje,pójdzie razem z koniną . Dobrze że w tym złotym kraju nie ma zbyt wiele takich tępych pał..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Dlatego RAZ ŚIERPEM, RAZ MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ HOŁOTĘ, jest nadal aktualne !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...