Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Nikt nie naciskał, by tupolew lądował?

Utworzony przez ~malone~, 18 kwietnia 2010 r. o 13:21
mam tylk jedno pytanie do autora : Po co ten znak zapytnia w tytule ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malone, przecież wiesz... Oni mają swoje złote dni. Nie zaniedbają żadnej okazji aby podsycać w nas emocje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~malone~ napisał:
mam tylk jedno pytanie do autora : Po co ten znak zapytnia w tytule ?
Ano po to, że jak czytelnik zobaczy ten tytuł, to zaciekawiony kliknie na artykuł. Przez to będzie miał możliwość zapoznać się z reklamami umieszczonymi na tej stronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
Ano po to, że jak czytelnik zobaczy ten tytuł, to zaciekawiony kliknie na artykuł. Przez to będzie miał możliwość zapoznać się z reklamami umieszczonymi na tej stronie.
Ja nie mam reklam.Mam firefoxa i addblocka.A czy nie było nacisków nie dowiemy się nigdy.W samolocie faktycznie ich nie było na pewno-takich rzeczy nie załatwia się na pokładzie.W samolocie pasażerskim jest rejestrowany każdy dźwięk z kabiny pilotów i BORowiki czy ekipa prezydenta wiedziała o tym na pewno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli chcesz zabic prezydenta i innych sprawujacych wysoki urzad ludzi to zapros ich do siebie niech leca w jednym samolocie i kaz ladowac w lesie no i trzeba pamietac o nie udzielaniu pomocy w razie rozbicia samolotu no i trzeba miec jeszcze czlowieka w kontroli lotow albo podpiac sie pod radio i kazac ladowac...ot chytry plan...telewizja klamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...