Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Rosjanie zidentyfikowali już wszystkie ciała

Utworzony przez dd, 21 kwietnia 2010 r. o 21:17
ja napisał:
Jestem pewna, że to był zamach, oglądałam ostatnio dokument o tym i babeczka, co mieszka w Smoleńsku mówiła, że przed katastrofą była piękna pogoda później zrobiła sie mgła i znów wyszło słońce i mówili ze latały samoloty - wychodzi na to, że tą mgle zrobił samolot. Godzinę od katastrofy powiedzieli ze nikt nie przeżył nie mogli tego stwierdzić skoro nie znaleźli wszystkich ciał Ten filmik no tragedia aż miałam gęsią skórkę, te krzyki po polsku (słychać wyraźnie) „uspokój się„ a później już po rosyjsku „ucieka„ „nie zabijajcie nas„. Ten koleś, co nakręcił ten film ponoć nie żyje, został odłączony od aparatury w szpitalu 15 kwietnia po ranach po nożu. Nasi badają ten filmik mięli wydać oświadczenie czy jest autentyczny i mieli opisać, co dokładnie tam jest- do tej pory nic o nim nie mówią. Kabina pilotów jest cała, więc powinni przeżyć przecież byli w pasach choćby zginęli to ich ciała powinny być całe a tu nagle nie ma ich ciał a następnie podali, że nie są do rozpoznania, że potrzeba badań DNA. Wszyscy dookoła PL piszą o tym, że to był zamach tylko u nas sie boją to stwierdzić. Ruscy chcieli załatwić Kaczyńskiego nienawidzili go, a Tusk jest dla nich super gość. Tusk by nas sprzedał ruskim. Przecież Kaczyńskiego już w Gruzji chcieli załatwić, ale im nie wyszło. Jaka by nie była katastrofa to ktoś powinien przeżyć choćby w ciężkim stanie. Tutaj jest coś nie tak.
A to wszystko wyjdzie za jakieś 70 lat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Jestem pewna, że to był zamach, oglądałam ostatnio dokument o tym i babeczka, co mieszka w Smoleńsku mówiła, że przed katastrofą była piękna pogoda później zrobiła sie mgła i znów wyszło słońce i mówili ze latały samoloty - wychodzi na to, że tą mgle zrobił samolot. Godzinę od katastrofy powiedzieli ze nikt nie przeżył nie mogli tego stwierdzić skoro nie znaleźli wszystkich ciał Ten filmik no tragedia aż miałam gęsią skórkę, te krzyki po polsku (słychać wyraźnie) „uspokój się„ a później już po rosyjsku „ucieka„ „nie zabijajcie nas„. Ten koleś, co nakręcił ten film ponoć nie żyje, został odłączony od aparatury w szpitalu 15 kwietnia po ranach po nożu. Nasi badają ten filmik mięli wydać oświadczenie czy jest autentyczny i mieli opisać, co dokładnie tam jest- do tej pory nic o nim nie mówią. Kabina pilotów jest cała, więc powinni przeżyć przecież byli w pasach choćby zginęli to ich ciała powinny być całe a tu nagle nie ma ich ciał a następnie podali, że nie są do rozpoznania, że potrzeba badań DNA. Wszyscy dookoła PL piszą o tym, że to był zamach tylko u nas sie boją to stwierdzić. Ruscy chcieli załatwić Kaczyńskiego nienawidzili go, a Tusk jest dla nich super gość. Tusk by nas sprzedał ruskim. Przecież Kaczyńskiego już w Gruzji chcieli załatwić, ale im nie wyszło. Jaka by nie była katastrofa to ktoś powinien przeżyć choćby w ciężkim stanie. Tutaj jest coś nie tak.
Jestem pewien ze jestes po prostu glupia ignorantka, ktora nie ma elementarnej wiedzy. Otoz panno "slyszalam ponoc" To co na zdjeciu to NIE jest kabina pilotow tylko ogon obrocony o 180 stopni( dla wyjasnienia -> do gory nogami jest) Widac, ze jak ciala sa w kawalkach i porozrzucane to nikt nie przezyl. Przestan gadac glupoty o tym, ze cos sie temu czlowiekowi stalo bo nie masz takiej wiedzy a jezeli masz to podaj zrodlo swojej wiedzy Co do pogody nawet na zdjeciach widac, ze jest mgla a tego dnia i o tej godzinie meteogram dla smolenska pokazywal gesta mgle i widocznosc ponizej 500 metrow. W takich warunkach nie ryzykuje sie zyciem na starym lotnisku tylko dlatego, ze ktos sie poczul urazony, ze go nie zaprosili 3 dni wczesniej Na filmiku slyszysz to co chcesz uslyszec, jak sie postarasz to uslyszysz, ze jestes ladna i madra Kto wokol mowi, ze to zamach? masz jakies zrodla czy znowu piszesz glupoty z glowy>?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...