Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katyń - pamiętamy. 70 lat temu zginęło tysiące Polaków. Lubelska lista katyńska

Utworzony przez crx, 7 kwietnia 2010 r. o 10:32
Bardzo dobry pomysł z tą "lubelską listą".Chociaż cała sprawa mordu katyńskiego jest jak stary kotlet....!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dosyć najwyższy czas zacząć iść do przodu a nie ciągle stać w miejscu bo to do niczego nie prowadzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Bardzo dobry pomysł z tą "lubelską listą".Chociaż cała sprawa mordu katyńskiego jest jak stary kotlet....!
Zamordowano tylu Polskich oficerów a ty nazywasz to starym kotletem? Ciekawe jak by tam zginął twuj Ojciec albo dziadek czy terz tak byś komentował? Ja mam 29 lat i moja wiedza na temat II wojny światowej jest na dobrym poziomie ale dzisiejsze pokolenie nastolatków nie za bardzo już Wie kiedy zaczeła się II wojna światowa a co mówić o Katyniu.W szkole terz uczą tak aby tylko wykuć,napisać i zapomnieć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Zamordowano tylu Polskich oficerów a ty nazywasz to starym kotletem? Ciekawe jak by tam zginął twuj Ojciec albo dziadek czy terz tak byś komentował? Ja mam 29 lat i moja wiedza na temat II wojny światowej jest na dobrym poziomie ale dzisiejsze pokolenie nastolatków nie za bardzo już Wie kiedy zaczeła się II wojna światowa a co mówić o Katyniu.W szkole terz uczą tak aby tylko wykuć,napisać i zapomnieć..
Racja -zbyt łatwo wymazuje się z pamięci dzisiejszej młodzieży tamtą straszną historię ja że mordowali sowieci wiedziałem już w latach 60 i przekazałem swoim dzieciom , mimo że tam u ruskiego nikogo nie straciła moja rodzina to jednak wiem że należy pamiętać i mówić ! A porównywać do wyrobów spożywczych tamtą tragedię to -powiedzenie bardzo nieelegancki nietakt to bardzo delikatne określenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwe napisał:
Już dosyć najwyższy czas zacząć iść do przodu a nie ciągle stać w miejscu bo to do niczego nie prowadzi
Nie da się iść do przodu nie pamiętając o historii czyli o tym co wydarzyło się wcześniej jest to fizycznie nie realne !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katastrofy by nie było,gdyby nie trzeba by przekonywać świata, po 70latach że tą zbrodnię i w ogóle największe zbrodnie popełniono dla realizacji komunistycznej utopi.Za tą zmowę milczenia odpowiedzialni są ;rządy Wilkiej Brytanii i USA ,a nade wszystko prezydent USA.Świat Zachodni nigdy nie potępił zbrodniczej ideologii komunistycznej a nawet w sposób zawoalowany ją popiera w części np. walki z kościołem.Zakłamany od lat ,syty i bezduszny Zachód teraz fałszywie udaje niewiniątko,lejąc krokodyle łzy rzekomego współczucia.Nie daj Panie Boże aby kiedykolwiek Polacy nadstawiali łeb ,dla takich sojuszników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...