Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kazimierz Dolny > Były zakonnik wyprowadzony w kaj

Utworzony przez czytelnik, 10 października 2007 r. o 12:21
brawo Betanki, mocne dziewczyny, POLSKA KREW !!!! Brawo O. Roman!!! Odcięli im nwet wodę, gaz, prąd, a te wytrzymały tak prawie dwa lata. One już wygrały tę batalie i się nie poddadzą. A SBecy i UBecy z Dziennika Wschodniego niech sobie piszą co chcą. Pokazaliście klasę. Tak poniżane, obrzucane błotem, odcięte od środków do życia nie poddały się przez 2 lata. Polska krew. Jestem z wami jak wielu tu piszących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sumie to dobrze, to co się dzieje. Ta sprawa obnaży całkowicie kim jest bp Życiński, niech i innne zakony żeńskie zobaczą co ich czeka w przyszłości, jak nie będą posłuszne JEDYNEMU I MEDIALNEMU BISKUPOWI PO KURSACH FILOZOFICZNYCH Z GRAJDOŁKA TARNÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno niech wie bp Życiński, nawet gdyby sądy i organizacje ludzkie nie broniły zakonnic, czy księży, to za takich ludzi Bóg sam się upomni. Za skrzywdzenie 70-ciu zakonnic- osób konsekrowanych, bp ********* i tak zapłaci, i to srogo zapłaci, jeszcze szybciej niż o tym myśli. Bóg nie pozwoli skrzywdzić te kobiety.Mimo kampanii medialnej przeciw siostrom uprawianej przez bpa Zycińskiego, one mu się tym samym nie odwdzięczają. To wstyd by biskup nie zrobił nic dobrego by rozwiązać po chrześcijańsku ten problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
, ale hańba, co ten człowiek jeszcze robi w Lublinie. Ten tchórz w okularach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Betanki, mocne dziewczyny, POLSKA KREW Brawo O.Roman!!!! Odcięli im nwet wodę, gaz, prąd, a te wytrzymały tak prawie dwa lata. One już wygrały tę batalie i się nie poddadzą. A SBecy i UBecy z Dziennika Wschodniego niech sobie piszą co chcą. Pokazaliście klasę. Tak poniżane, obrzucane błotem, odcięte od środków do życia nie poddały się przez 2 lata. Polska krew. Jestem z wami jak wielu tu piszących. ŻYCINSKI biskup przegrał tę batalię. Siostry się nie poddały do końca. To ważne, tchórza w piusce z Lublina , wcześniej z Tarnowa, pokonały bezbronne zakonnice po 2 latach nierównej walki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...