Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowco! Upał w samochodzie może zabić

Utworzony przez LolaMegafon, 16 lipca 2009 r. o 07:19 Powrót do artykułu
A co ma zrobić kierowca samochodu niewyposażonego w klimatyzację? Czy są jakieś inne metody wydajnego, podkreślam wydajnego, chłodzenia wnętrza samochodu? Czy opłacalne jest montowanie niefabrycznej klimatyzacji, a może szyberdach albo przyciemnianie folią szyb? Pomóżcie mi, bo na nowy samochód z klimą mnie nie stać, a chciałby mieć też przyjemny chłodek w aucie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kup dobre okulary przeciwsloneczne Prowadzenie samochodu w sloncu i mruzenie oczu wzmaga zmeczenie. Dlatego w lecie nie mozna zapominac o dobrej jakości okularach przeciwslonecznych, posiadających filtry UV i wlaściwości polaryzujące" Byłem świadkiem wypadku wskutek wjechania na skrzyżowanie przy czerwonym świetle. Winny tłumaczył się, że nie widział czerwonego światła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jeszcze patrzenie w te źle ustawione światła pojazdów jadących z naprzeciwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LolaMegafon napisał:
A co ma zrobić kierowca samochodu niewyposażonego w klimatyzację? Czy są jakieś inne metody wydajnego, podkreślam wydajnego, chłodzenia wnętrza samochodu? Czy opłacalne jest montowanie niefabrycznej klimatyzacji, a może szyberdach albo przyciemnianie folią szyb? Pomóżcie mi, bo na nowy samochód z klimą mnie nie stać, a chciałby mieć też przyjemny chłodek w aucie.
jak napisane w artykule - zanim wsiadziesz do atua, najpierw je wietrzysz przez 5-10 minut. mozna otworzyc bagaznikk bedzie szybciej. duzo daje podczas jazdy otwieranie tylnych okien w aucie jesli jest taka mozliwosc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
jak napisane w artykule - zanim wsiadziesz do atua, najpierw je wietrzysz przez 5-10 minut. mozna otworzyc bagaznikk bedzie szybciej. duzo daje podczas jazdy otwieranie tylnych okien w aucie jesli jest taka mozliwosc
Co mi da w sedanie otworzenie bagażnika:D?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...