Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KMŻ Lublin zainauguruje sezon meczem z Wybrzeżem

Utworzony przez Jerzy z wieży, 5 stycznia 2013 r. o 16:45
O ile będzie miał kim zainaugurować, bo narazie to cieniutko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskiego dziadostwa mamy już dosyć. Co roku to samo. Prawie wszystkie kluby ekstraligi i pierwszej ligi mają już zakontrakoktowane składy ale nie Lublin. Panie Sprawka czas najwyższy zacząć grać w otwarte karty. Pan olewa kibiców którzy przyjeżdżali na mecze - nieraz z odległych stron ragionów ( tak jak ja ) Ja rozumiem - brak pieniędzy, zadłużenie, spłata długów ale nie może być tak że ludzie którzy utrzymują ten klub nic nie wiedzą. Trzeba powiedzieć wprost - w ubiegłym sezonie wydaliśmy sporo więcej niż mieliśmy, kopalnia da ale tylko tyle co rok temu a miasto jak zwykle nie wiadomo czy cokolwiek da Jest bida. Jesli mamy coś zrobić z tym naszym lubelskim żużlem to tak dalej być nie może. To co Pan firmuje to wegetacja. U nas w Lublinie jest spore zapotrzebowanie na tą dyscyplinę, jestem przekonany że gdybyśmy jeździli w ekstralidze to padały by u nas rekordy frekwencji - może nie przebilibyśmy Zioelonej Góry ( w której mieszkałem wiele lat i wiem czym jest tam żużel) ale taki Rzeszów nie miał by z nami szans. Jest sporo firm które chcą wyłożyć pieniądze na żużel ale nikt nie da złotówki bez postawionych warunków. Te pieniądze nie mogą być zmarnotrawione. Czas najwyższy coś zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...