Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobiety są, ale ich nie widać. Rozmowa z Magdaleną Długosz, kandydatką na prezydenta Lublina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 października 2018 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Działaczka Razem Dziękujemy osobom, które chcą nas karać ogromnymi podatkami i przeznaczać ja na nierobów Dziękujemy oobom, które popierają adopcję dzieci gejom i lesbijkom! Nie dla skrajnej lewicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo ciekawe i potrzebne postulaty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale o so hozi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla mordowania zdrowych dzieci! Nie dla adopcji przez LGBT! Nie wysokim podatkom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysly, "mozna to mozna tamto", a moze Pani opowie jak rozpoczynala kariere akademicka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puste słowa i cyrk monty pythona. Wiele mówienia, mało robienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z partyjniactwem; ONI zajmują się problemami, ludźmi, miastem - mają mój głos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Magdaleno, ma Pani mój głos.  /jestem mieszkanką, matką wychowującą samodzielnie 2 dzieciakow, od zawsze w Lublinie/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiejsza debata w Centrum Spotkania Kultur zorganizowana przez Radio TOK FM pokazała że są tacy którzy mają tupet i niskie poczucie rzeczywistości by przy braku kompetencji jak w przypadku obu pań, jak też kandydata z Qkiz 15 nie wspominając już tego od narodowców, ubiegać się o stanowisko Prezydenta miasta Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś tam, coś tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...