Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komendant wysyła lubelskich policjantów na naukę języków obcych

Utworzony przez lotnik, 19 kwietnia 2010 r. o 21:51
2 miliony zł za kurs angielskiego ????????!!!!!!!!!!!!!. To pod warunkiem ze ktoś milion zakosił. Przecież teraz jak przyjmują do policji to jest test z języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
2 miliony zł za kurs angielskiego ????????!!!!!!!!!!!!!. To pod warunkiem ze ktoś milion zakosił. Przecież teraz jak przyjmują do policji to jest test z języka.
Ja znam bioegle , Trzy Języki ,Jestem bezrobotny .Ciekawie kto mnie przyjmie na etat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnik napisał:
2 miliony zł za kurs angielskiego ????????!!!!!!!!!!!!!. To pod warunkiem ze ktoś milion zakosił. Przecież teraz jak przyjmują do policji to jest test z języka.[/quote] 2000000/750= 2666 zł. Kurs ma trwać 4 semestry czyli dwa lata. Plus z tego co zrozumiałem obejmować nie jeden a trzy języki. Jak dla mnie więc te 2700 zł raczej są w cenie rynkowej. A ja znam wiele osób które mają różne zaświadczenia i certyfikaty a angielskiego i tak nie znają. Niestety to, że ktoś radzi sobie na teście czy zna wszystkie czasy w angielskim nie oznacza, że będzie się potrafił nim dobrze posługiwać. Dla mnie znajomość języka można sprawdzać tylko poprzez rozmowę(konwersację w danym języku), ewentualnie czytanie i pisanie prawdziwych tekstów ale zazwyczaj to jest test słownikowy. [quote name='Gość-' post='268803' date='19.04.2010, 23:12:18']Ja znam bioegle , Trzy Języki ,Jestem bezrobotny .Ciekawie kto mnie przyjmie na etat?
Spróbuj pójść do policji... Tylko maturę musisz wcześniej zdać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..i juz za rok na radiowozach bedzie pisalo POLICE , i kazdy pojicyant zrozumie GOOD JOB Panowie komendanci !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...