Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy afera pedofilska została wyjaśniona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powalający artykuł, dwa zdania skopiowane. Czy unia już zajęła się sytuacją we Francji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się zajmą swoimi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy z KE mogą się cmoknąć tu i ówdzie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem zaniepokojony brakiem demokracji w UE. Urzędnicy unijni łamią praworządność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRUNCKER przetrzeźwiał ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak "Wspólnota Europejska" zareagowała kiedy Nas MORDOWANO w latach : 1939-45, 1946-56, 1970, 1981 ❓
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech 80% sędziów pochodzących z NRD po 1990 r. zostało usuniętych z zawodu. W Polsce przez 29 lat sędziowie są nie do ruszenia, a Bruksela i Berlin mówią: nie było dekomunizacji i nie może być (!!!). Opłaca im się słaba, niepraworządna Polska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech się Francją zajmą lewaccy hiP0kryci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie czy sędziowie kupili sobie stanowiska  u rejenta/ notariusza/ ?????????----chyba nie to więc poszli do innych zawodów. odcięcie ryja od koryta jest bolesne tak mówią. Brawo Panie prezydencie podpisz ustawę nawet w nocy celowo w niocy niech kwiczy oopozycja dalej. Jak wygrają wybory to zmienia ten przepis i kwita ,a sedziowie dalej będą hulać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzają bo Polska, a w szczególności należy wymienić lubelskie to przeciez serce Europy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WON lewackie dziady lokaje eupropejskie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według prawa UE marchewka to owoc a ślimak to ryba, to chyba nie będzie problemu z przeforsowaniem uchwały z brakiem demokracji w PL .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnych HETMAN ma w tej unii "kumpli".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co oznacza uchwała Sądu Najwyższego?  A nic nie oznacza, bo jest wydany wbrew prawu i konstytucji w zawieszonym postępowaniu - generalnie ta uchwała nie rodzi skutków prawnych, poza odpowiedzialnością dyscyplinarną i karną Gersdorf i kolegów z PRL.  Niezależnie co uchwaliła Gersdorf z kolegami z PRL, to i tak będzie można traktować to najwyżej jako stanowisko, a nie wyrok czy postanowienie w jakikolwiek wiążące i tyle, źródłem prawa będzie postanowienie, ocena i wyrok TK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rebjata jewropejskie ja wam skarzu wy od***utsa sje ot Polszy, szto wy djełajecie we francji? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję po końcówce jak wykorzystamy fundusze unijne w 100% wyjść z tej ***ej uni.Skończy się dojenie Polski i Polaków.Od kiedy jesteśmy w UE stare kraje UE takie jak Holandia,Niemcy, Luksemburg Francja,Anglia wyprowadziły z Polski ponad 560mld zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzyjcie do Francji, tan praworzadnosc w czarnej pale do lania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasta precz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...