Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zlikwidowaliście mi hodowlę teraz pracuję, żyje mi się lepiej jestem zdrowszy. Ale pytam kto kogo nauczy gospodarzyć, produkować żywność czy ktoś zadał sobie to pytanie.Zrobiliście sabotaż żywieniowy kraju stodoły puste,obory puste,piwnice puste, uzależnienie polaków od innych krajów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej głosujcie na bolszewicką sektę to dostaniesz kartkę na 1 chleb na dzień i fajrant a za tydzień na zupę ! Czy wy tego nie rozumiecie ! Ludzie opamiętania ! On nas pcha w łapy bolszewickiej sekty, która oprócz "żunduf" umie kraść, rozdawać co inni wyprodukują, i grabić ! TO człowiek podły do granic wychowanek całej rodziny z NKWD i bolszewików ! Jego wujkowie byli ministrami spraw wewnętrznych i prokuratorem generalnym osobiście wysłąni do budowy komuny w Polsce Tego prokuratora Chruszczow następca Stalina rozstrzelał za mord na 250 tysiącach niewinnych Polaków Patriotów !!!!!!!! Czy to wam coś mówi ! Że hitler robił na początku to samo co ten bydlak ! Kłamstwo, obłuda fałsz i barbarzyństwo ! Nawet z Kościołów zrobił oborę wyborczą siejąc nienawiść i zło !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowaliście mi hodowlę teraz pracuję, żyje mi się lepiej jestem zdrowszy. Ale pytam kto kogo nauczy gospodarzyć, produkować żywność czy ktoś zadał sobie to pytanie.Zrobiliście sabotaż żywieniowy kraju stodoły puste,obory puste,piwnice puste, uzależnienie polaków od innych krajów.
 Celowe zlikwidowanie wytwarzania zdrowej żywności w gospodarstwach rodzinnych. Przy udziale weterynarii ! procesy, wdaje się skorumpowanej ideologicznie, bądź w inny sposób, na rzecz koncernów przemysłu mięsnego z Zachodu EU. A ten Sosnowski po wyborach nie może realizować aktywności? Zawsze przed Wyorami, po wsiach rocznice, wódeczka sponsorowana z róznych źródełek, rocznice - to nieetyczne. Pracować trzeba całą kadencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nasze dzieci i wnuki to swinie beda teraz widziec na obrazkach a ze weterynaria wymordowala swinie prawie wszystkie na wsch.od Wisly to drugi fakt-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...