Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komornik zabrał ciągnik rolnikowi. Dostał nową maszynę

Utworzony przez rysiek z dembrowki, 16 lutego 2015 r. o 16:27
ooglaszam ze szukam kogos z komornikiem na karku i wolna siostra-robimy tak, ja zenie sie z siostra, traktor szwgra przepisujemy na mnie i stawiamy u nas pod chalupa(najlepiej jakis stary) i dajemy cynk komornikowi ze szwagier ma traktor i niech go zajmie (nawet jak szwagier nie ma traktora to trzeba cos kupicna przynete), komornik zabiera zlom a my wplacz, do telewizji i dostajemy nowiuskiego spod igly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby tak redaktor napisał od kogo rolnik dostał ciągnik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby tak redaktor napisał od kogo rolnik dostał ciągnik 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dostał w bezpłatne użytkowanie ? Przecież tamtego był właścicielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby tak redaktor napisał od kogo rolnik dostał ciągnik
przecież wyraźnie napisał że przedstawicieli new Holland
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdyby tak redaktor napisał od kogo rolnik dostał ciągnik
na pewno nie od komornika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to dostał w bezpłatne użytkowanie ? Przecież tamtego był właścicielem
ale ten dostał od sprzedawcy sprzętu rolniczego prawdopodobnie na czas trwania postępowania a na własność powinien dostać od kancelarii po zakończeniu postępowania wobec nieuczciwego komornika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał od firmy NH w użytkowanie dlatego że sprawa jest tak nagłośniona i to bedzie dobra raklama. Pozatym słyszałem w mediach, że od tej całej kancelarii komorniczej (czy jak to tam zwą) miał dostać całkiem nowy o takiej samej mocy czy trochę lepszy ale odmówił przyjecia traktora. Napewno wyciągnie więcej od nich kasy za 'stracone nerwy'.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupuję autko z przestępstwa to sie zabiera oddaje właścicielowi ......to takie proste i prawe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostał od firmy NH w użytkowanie dlatego że sprawa jest tak nagłośniona i to bedzie dobra raklama. Pozatym słyszałem w mediach, że od tej całej kancelarii komorniczej (czy jak to tam zwą) miał dostać całkiem nowy o takiej samej mocy czy trochę lepszy ale odmówił przyjecia traktora. Napewno wyciągnie więcej od nich kasy za 'stracone nerwy'.
i słusznie, powinien puścić tę komorniczą bandę z torbami - chociaz raz niech poczują się jak zwykli ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ciekawe i oplacalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...