Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrowersje wokół beatyfikacji papieża Pisa XII

Utworzony przez ja, 24 grudnia 2009 r. o 15:59
To niech mój komentarz będzie pierwszy. Wasza wpadka wpisana została do: Więcej takich.
Ostatnio edytowany 24 grudnia 2009 r. o 20:39
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej heroiczna była w jego przypadku pomoc jakiej Watykan udzielał nazistom w ucieczce do Ameryki Południowej. Bliski mu ideowo Benek jak nic jeszcze jutro wyniesie go na tzw.ołtarze. I dlatego też dla mnie jako antyfaszysty te ołtarze pachną zgnilizną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zaraz mi się dowcip przypomina: W czasie łapanki młody Niemiec celuje z pistoletu do Karola Wojtyły. Niebo się otwiera i Bóg mówi: Nie zabijaj Go, on będzie papieżem. Na to Niemiec "Haha, tylko jak ja będę po nim"....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE WIEDZO CO CZYNIO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla lepszego efektu B16 powinien beatyfikowac JP2 i P12 jednoczesnie. Dokat zmierza ten papiez?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...