Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PIS ODPOWIEMY ZA ZBRODNIE NA NARODZIE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony Krzyż mówi że szczepieni na covida nie mogą być dawcami plazmy gdyż szpryca zabija antyciała.... ŻYMSCY profe$$ore$ wiedzą już od kogo pobierać będą teraz plazmę????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czerwony  Krzyż mówi że szczepieni  na covida nie mogą być dawcami plazmy gdyż szpryca zabija antyciała.... ŻYMSCY profe$$ore$ wiedzą już od kogo pobierać będą teraz plazmę????
  • Nie jest prawdą, że zaszczepieni ozdrowieńcy nie mogą oddawać swojego osocza w celach leczniczych. Jednak, zanim zostanie się dawcą, musi upłynąć określony czas od szczepienia. W Polsce, w przypadku szczepionek firm Pfizer i Moderna, po szczepieniu można zgłosić się do oddania osocza najwcześniej po 48 godzinach, niezależnie od tego, która to była dawka. W przypadku produktu firmy Astra Zeneca oraz Johnson and Johnson można zgłosić się do oddania osocza najwcześniej po 14 dniach od szczepienia.
  •  Z kolei Amerykański Czerwony Krzyż unika przyjmowania osocza od rekonwalescentów zaszczepionych przeciwko COVID-19, ale istnieją wyjątki. Jest ono pobierane, jeśli w osoczu ozdrowieńca po szczepionce jest wysoka zawartość przeciwciał COVID-19.
  • ***s://fakehunter.pap.pl/raport/a6eb3047-51fc-40e1-bf56-3fea11388864
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...