Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus. Urzędy mają przejść na pracę zdalną

Utworzony przez Jas_Fasola, 19 stycznia 2022 r. o 11:30 Powrót do artykułu
"aby tak samo postąpili przedsiębiorcy" - ale czy tak samo (jak pracownikom budżetówki) pracownikom firm prywatnym, też ktoś wyśle pieniądze z budżetu? Tak tylko pytam, bo dodam, że każdą złotówkę w prywatnym biznesie trzeba sobie wypracować. A do tego, na każdą zarobioną 1 złotówkę, trzeba jeszcze mniej-więcej drugą złotówkę oddać właśnie do budżetu w podatkach. To właśnie ta druga złotka sprawia, że budżetówka może sobie nie pracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan wyjątkowy, zamknięte dla obywateli urzędy publiczne, zakazy dla dziennikarzy, podsłuchy opozycji - to co my mamy w tej pisbecji? Polska demokratyczna to już tylko na papierze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czego urzędnicy się nie szczepią? Każdy pracujący wolał by sobie w domu siedzieć i nie chodzić do pracy. Mając wybór zaszczepić się a niechodzić do pracy każdy wybierze siedzenie pełnopłatne w domu... urząd na obywatelskiej od początku jest na pracy zdalnej gdzie nie ma kontaktu z osobami zewnątrz... urząd jest dla ludzi czy dla urzędników? Może kochana władza w końcu zajmie się pracą zdalną..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anglia od 27 stycznia 2022 r. znosi prawny obowiązek noszenia masek; obowiązek weryfikacji paszportów szczepionkowych; koniec z rekomendacją pracy zdalnej. Przepisy o izolacji po zakażeniu SARS-CoV2, które wygasają 24 marca 2022 r., mają nie być przedłużane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1. Burdel prawno-podatkowy związany z Nowym Ładem Morawickiego i Kaczyńskiego -> groźba strajku ogłoszona 19.01. przez pracowników Krajowej Administracji Skarbowej oraz bunty pracowników ZUS -> ogłoszenie pracy zdalnej dla administracji. Czego jeszcze nie rozumiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.