Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W końcu. Bardzo dobra decyzja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zacznijcie od siebie. Pokażcie jak karcie siebie na wzajem a później czepiajcie się normalnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za tym, żeby chodzić w maskach solidarnie, każdy to każdy (po za osobami chorymi) - bez immunitet i innych wymysłów. Tyczy się to także, osób na kwarantannie ( z TV wiem że, jakaś kobieta odsiedziała parę miesięcy w areszczie za spacer a P. Szumowski, pewnie nawet grzywny nie dostał - lecz z drugiej strony może to jakaś zagrywka socjotechniczna - gdyż zachowanie P. Szumowskiego było zbyt głupie, żeby nie było zaplanowane).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z PIS-em, niech żyje wolna Polska. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry że się pytam ale czy to zostało ogłoszone w dzienniku ustaw jeżeli nie to mi mogą na gwizdać I jedno pytanko do policji Czy z jednakową stanowczością i surowością tak jak mnie będzie ścigać polityków partii rządzącej bo jak widać po tym że paru pisowców jest zakażonych to oni nie stosuje się do obowiązku noszenia maseczek czy też przyłbic więc niech policja zaczniecie ścigać tych co karzą nam nosić te ustrojstwa a sami to mają głęboko w dooopie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już chyba każdy rozumie, że jedyna pademia jaka jest to informacyjna z telewizji/radia/gazet. Gdyby rzeczywiście była jakaś mielibyśmy stosy trupów na ulicach. Wiarygodność testów na COVID-19 oscyluje wokół 50%, a więc moglibyśmy rzucać monetą a średnio statystycznie wynik byłby ten sam co przy testach, tylko do rzutu monetą wystarczy jednogroszówka a test kosztuje kilkaset złotych. Dodajmy do tego wszystkich tych, którzy ciągną kasę z budżetu państwa na COVID (maseczki, respiratory, płyny do dezynfekcji, szczepionki itp) i mamy całą tajemnicę hucpawirusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W myśl art. 31 ust. 3 Konstytucji Rzeczypospolitej NIE MA w Polsce prawnego obowiązku zakrywania ust i nosa. Zatem, czyż wymuszenie zakrywania ust i nosa nie jest przestępstewm ściganym z art. 191 par. 1 KK w myśl art. 31 ust. 3 Konstytucji Rzeczypospolitej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ogłaszają politykę „zero tolerancji” doustnie, czy na ręce?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutaj link do analizy gdzie trzeba, a gdzie nie trzeba nosić maseczek. ***s://klodzinskikancelaria.pl/gdzie-nie-trzeba-nosic-maseczek/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...