Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tylko teraz to rzekomo Polacy wracają masowo z UK do Wolski marzeń...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPRD !!!  ZASZCZEPIENI MUSZĄ ROBIC TESTY?    Ale Was niedzielbaum w konia zrobil ... "zaszczepieni 2 szprycami mieli wg zapewnien expertow zymskich nie chorowac!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JPRD !!!  ZASZCZEPIENI MUSZĄ ROBIC TESTY?    Ale Was niedzielbaum w konia zrobil ... "zaszczepieni 2 szprycami mieli wg zapewnien expertow zymskich nie chorowac!!!
 Cóż to? Sypie się gadka, że szczepionych nie testują? Ojej. Jak to możliwe, że twoje brednie się nie potwierdzają? Szok i niedowierzanie. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary Mullis, Noblista, twórca technologii PCR, na której oparta jest obecna epidemia. Zmarł nagle kilka miesięcy przed początkiem epidemii Covid 19. Poczytajcie w necie co sam mówi o tym, do czego nie służą jego testy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary Mullis, Noblista, twórca technologii PCR, na której oparta jest obecna epidemia. Zmarł nagle kilka miesięcy przed początkiem epidemii Covid 19. Poczytajcie w necie co sam  mówi o tym, do czego nie służą jego testy.
 Skoro zmarł, to jak może mówić? A wiesz jak długa jest lista wynalazków używanych niezgodnie z zamiarem ich twórców?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przyjechałem do uk we wrześniu, zamówiłem testy, na lotnisku na heathrow nikt mnie nie sprawdzał czy mam zrobiony test w Polsce i czy w ogóle jestem zaszczepiony, jak byłem na kwarantannie, nikt mnie nie sprawdzał, po 2 dniach zadzwonili do mnie żeby mnie poinformować ze jestem na kwarantannie i tyle… całe te testy i kwarantanna to wielki cyrk, tylko żeby kasę nabić, mój znajomy czekał 2 miesiące na test „2 day” który powinien być zrobiony do drugiego dnia pobytu i wysłany do laboratorium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...