Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kredyt samochodowy… na ferie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2018 r. o 19:14 Powrót do artykułu
Ale bzdury Opcja 1 w sumie do zapłącenia 63716zł a auto kosztuje 92400zł. To ja chce takie warunki !!! Da sie podpisać taką umowę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam was wszystkich :) mam właśnie dylemat z wyborem jakiejś dobrej oferty kredytowej. czy dalibyście może radę mi coś polecić w tym temacie? czy uważacie, że np. pozyczka w filarum ***s://pozyczkowydoradca.pl/oferty-pozyczek/filarum/ byłoby sensownym rozwiązaniem? z góry wielkie dzięki za porady, z całą pewnością przydadzą mi się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę tyllko doradzić żeby trzymać się z daleka od parabanków. W banku raiffeisen można dotać kredyt gotówkowy na dowolny cel i spłacać sobie na spokojnie nawet przez 8 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...