Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W Toruniu zostaną rozegrane mecze z Polonią, Pruszkowem i Katarzynkami. Przydałby się w tym turnieju choć jeden nieco mocniejszy zespół, bo wtedy jeszcze lepiej widać te elementy w grze, które wymagają korekty. Co do Euroligi, to dobrą wiadomością jest to, że transmisje ze spotkań w tych rozgrywkach będą nadal dostępne na YouTube - jutro przewidziane są relacje z 3 pojedynków rundy kwalifikacyjnej. W przypadku Pszczółek podane jest, że początek dwóch naszych pierwszych spotkań w fazie grupowej (ze Schio i Valencią) zaplanowany jest na godz. 20.00.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Barry a jak myślisz, że jest szansa na podpisanie kontraktu z zawodniczką tej klasy co Ornelle? Trochę się to wszystko dziwnie potoczyło :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym miał oceniać sytuację jedynie po przejrzeniu dostępnych jeszcze wolnych zawodniczek z Europy w tych znanych mi agencjach koszykarskich, to szanse na zakontraktowanie zawodniczki o umiejętnościach Francuzki oceniałbym jeszcze mniej optymistycznie. Wspominałem o Gorecki grającej w poprzednim sezonie w Arce - na ligę ten transfer mógłby być jakąś opcją, ale w przypadku Euroligi chyba nie byłoby to zbyt dobre rozwiązanie. Być może natomiast klub będąc w kontakcie z agentami znajdzie taką koszykarkę - są różne sytuacje - brak chemii w jakimś zespole czy może niedopasowanie do koncepcji gry danej drużyny. Podobne przypadki mają czasem miejsce, choć takie szczęście, jakie mieliśmy w poprzednim sezonie w przypadku Taylor, Zięmborskiej czy nawet Zec może się już nie przytrafić. A jeśli chodzi o polskie skrzydłowe, to nie znalazłem nigdzie informacji o tym, żeby Daria Marciniak czy Klaudia Sosnowska przedłużyły umowy w swoich dotychczasowych drużynach lub znalazły nowych pracodawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...