Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Szewczyk trenerem Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 11:51 Powrót do artykułu
Panie Prezesie ogromna niespodzianka w wyborze trenera. Gdzie te cv od innych trenerów !? od poczatku bylo wiadomo, ze trenerem bedzie Szewczyk potwierdzeniem bylo sciagniecie Giedre do Lublina. BAju baju Panie Prezesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mi niespodzianka a nawet mega sensacja haha { od ponad miesiąca to wiedzial kazdy chyba kibic koszykowki}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Datsko to nie żadne wzmocnienie, to zagraniczna koszykarka absolutnie nic nie wnosząca do drużyny, a ew. blokująca miejsce Polce. Nie mniej powodzenia w nowym sezonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Datsko niestety bedzie ta 5 zagraniczna zawodniczka przez co klub ucierpi..w ogole kto takiej zawodniczce zaproponowal kilkuletni kontrakt ?! ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojtek.Znasz mnie dobrze. Współczuję Ci.Po co wizałes się z tym cyrkiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jakieś takie przeczucie, że ta nowa zawodniczka, z którą klub podobno podpisał już umowę, nie grała dotychczas w naszej ekstraklasie. Jestem bardzo ciekawy, czy to przeczucie mnie nie zawiodło i okaże się trafne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bri musi zostac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czemu w Wiśle mu nie poszło, ale w Lublinie pokazał się ze świetnej strony. Racjonalny krok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg informacji na stronie Kuriera, oprócz Brianny Kiesel w kolejnym sezonie z podstawowych zawodniczek Pszczółki najprawdopodobniej nie zagrają u nas Nikki Greene, Dajana Butulija, Kateryna Rymarenko, Irena Vrancić, Martyna Cebulska i Dorota Mistygacz. Kolejny sezon w Lublinie powinna zaś spędzić Julia Adamowicz. Nie do końca wiadomo z kolei, co dalej z Magdaleną Szajtauer.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro skład z tego sezonu okazał się mimo wszystko za słaby lub za wąski (z różnych względów), to normalne jest, że muszą nastąpić spore zmiany i powinny pojawić się lepsze zawodniczki (przynajmniej te zagraniczne). Jeśli oczywiście celem klubu jest realna walka o pierwszą czwórkę, a nie sam udział w play-offach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli te informacje Kuriera Lubelskiego na temat składu drużyny potwierdzą się, to będzie spora rewolucja kadrowa w nowym sezonie. W zespole pojawi się w takiej sytuacji 5 nowych zawodniczek zagranicznych i co najmniej 2 nowe Polki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trener Szewczyk już nie raz pokazał, że ma nosa do transferów. Oby i tym razem pojawiły się wartościowe zawodniczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wedlug nieoficjalnych informacji z naszej druzynie moze z tego sezonu w skladzie pozostac tylko 2 lub 3 zawodniczki a wiec szykują sie duze zmiany kadrowe. Wszystko na ta chwile wskazuje ze naszego klubu nie stac finansowo na zatrzymanie naszej gwiazdy Briany Kiesel , zreszta sama zawodniczka juz nie raz mowila ze chce zagrac teraz w lidze amerykanskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że nie chodzi w jej przypadku głównie o rozgrywki WNBA (ich termin w zasadzie nie koliduje za bardzo z rozgrywkami ligowymi w Europie), a raczej o to, że interesuje ją zapewne gra w europejskich pucharach. Pszczółki nie zagrają w nich, stąd nie dziwi to, że może wybrać zespół grający w EuroCup czy nawet w Eurolidze. Wiadomo oczywiście, że wiąże się to też z wyższym wynagrodzeniem w kontrakcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiesel bedxie grała w Artego Bydgoszcz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skad masz niby takie informacje ze bedzie grala w bydgoszczy? ona napewno nie zagra w zadnej druzynie z Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi się wydaje mało prawdopodobne, że Kiesel mogłaby zagrać w Bydgoszczy. Oni tam chcą koniecznie zatrzymać duet Stanković - Morrison, co będzie sporym wydatkiem dla ich budżetu klubowego. Szczególnie Serbka jest łakomym kąskiem dla klubów z Rosji czy z Francji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiesel na 100 % w Bydgoszczy potwierdziła przed wyjazdem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brianna Kiesel została nową rozgrywającą Artego Bydgoszcz! Brianna Kiesel w sezonie 2018/2019 w barwach Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin notowała średnio 19 punktów i 4,2 asysty. Koszykarka z klubem z Bydgoszczy podpisała dwuletni kontrakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Okazuje się, że to prawda - Brianna przechodzi do Artego - jest potwierdzenie na oficjalnej stronie klubu z Bydgoszczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...