Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzyż zniknie dzisiaj sprzed Pałacu Prezydenckiego - relacja (wideo, zdjęcia)

Utworzony przez Hmmm..., 3 sierpnia 2010 r. o 12:02
ale wstyd,na cały świat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek_ napisał:
Fanatycy i świry są wszędzie. Żałosne i godne potępiania jest to, że tej grupce samozwańczych "najprawdziwszych patriotów" i "najprawdziwszych katolików" pozwala się decydować, zamiast wsadzić ich po prostu do psychiatryka. Właśnie pokazaliśmy, że Rząd, Sejm i Prezydent RP to tylko banda gołosłownych tchórzy, nie posiadająca nawet okruszka odwagi i odpowiedzialności przed wyborcami, a jedynie potrafiąca lizać d*pę każdemu kto głośniej krzyczy. Od dzisiaj koniec z demokracją, po co iść na wybory skoro decyzje nie należą do rządu, ale do niewielkiej grupy fanatyków z łatwością terroryzujących pozostałe ponad 90% społeczeństwa. Chyba po raz pierwszy w życiu naprawdę wstydzę się, że żyję w tym kraju.
to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale wstyd, mam nadzieje że nie pokarzą tych zwierząt (bo inaczej nie mogę ich nazwać oglądając w telewizji co tam się dzieje) poza granicami naszego Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alvar napisał:
Tylko pod tym Krzyżem tylko pod tym znakiem Polska jest Polską a Polak Polakiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko pod Pałacem przed dwiema deskami, Polska pośmiewiskiem z tymi dziwakami. I niestety tak nas cała Europa jutro przedstawi w prasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło popatrzeć, jak solidaruchy leją się nawzajem po pyskach dokładając przy okazji czarnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zburzyc wszystkie maszty telefonii komórkowej i postawic krzyże. PS. Czy ojciec dyrekor już się wycofał z tego interesu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gaz i pała, gaz i pała i oszołom zluzuje !!! A na koniec jeszcze krzyżem po garbie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech już nie pokazują tego nawet w polskiej telewizji bo Ci ludzie to chyba z jakichś zakładów pouciekali. Pchają się jak jakieś zwierzęta, aż żal na to patrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piłsudski to by się z takimi nie pieprzył. Na zdziczały tłum katotalibów poszłaby szarża konna, a ci spod krzyża wylądowaliby razem ze swoimi skrzyżowanymi drągami już dzisiaj w Berezie Kartuskiej. A tam pały na gołą dupę, wąż strażacki z zimną wodą i modlić się do swojego krzyża 24 godziny na dobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam czy dorodne jajka lwów przed pałacem prezydenckich zostały zasłonięte w obecności krzyża?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dora_maar napisał:
A ja się pytam czy dorodne jajka lwów przed pałacem prezydenckich zostały zasłonięte w obecności krzyża?
prezydenckim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpaprańcy napuszczają ludzi na siebie żeby uwagę od POdwyżek odwrócić a gawiedź się podnieca. Wszyscy oni PO I PIS w żopie was mają aż do następnych wyborów. Ciemny naród POdpuszczać się daje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIS napisał:
POpaprańcy napuszczają ludzi na siebie żeby uwagę od POdwyżek odwrócić a gawiedź się podnieca. Wszyscy oni PO I PIS w żopie was mają aż do następnych wyborów. Ciemny naród POdpuszczać się daje.
PAMIĘTAM WIEJSKIE KRZYŻE W LATACH 50-TYCH XX WIEKU JAKOMŁODY CHŁOPAK UCZASTNICZYŁEM W MAJÓWKACH NABOŻEŃSTWACH POŚWIĘCONYCH POŚWIĘCENIU PÓL, MODLITWACH ŻEGNAJĄCYCH ZMARŁYCH,NIE MOGĘ POJĄĆ KTO SŁUCHA KILKUDZIESIĘCIU NAWIEDZONYCH OSÓB,KTÓRE W SPOSÓB PERFIDNY PROFANUJĄ SYMBOL KRZYŻA.DLACZEGO W LATRACH 80-TYCH KILKUOSOBOWE GRUPY NIEROBÓW PROFANOWAŁY POLSKĄ FLAGĘ ZA KAŻDYM GRYMASEM.JEŻELI KRZYŻ STAŁ SIĘ SYMBOLEM WALKI POLITYCZNEJ ,BYĆ MOŻE PRZEWIDYWANIA SYBILLI O ZEZWIERZĘCENIU GATUNKU LUDZKIEGO STANĄ SIĘ FAKTEM.ZOSTAWCIE KRZYŻ W SPOKOJU GDYŻ W ZAMIRZCHŁYCH CZASACH CESARSTWA RZYMSKIEGO BYŁO TO NARZĘDZIE ZBRODNI ,TURTUR ,CIERPIEŃ.CZY LUD UWAŻAJĄCY SIĘ ZA BARDZO KATOLICKI DALEJ BĘDZIE DLA OSIĄGNIĘCIA WŁADZY WYKORZYSTYWAŁ ŚWIĘTOŚCI.WE WSPOMNIANYCH LATACH TAKIE ZACHOWANIE PSEUDO OBROŃCÓW SYMBOLU KRZYŻA ZAKOŃCZYŁOBY SIĘ DLA NICH ODOSOBNIENIEM W ABRAMOWICACH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"CZY LUD UWAŻAJĄCY SIĘ ZA BARDZO KATOLICKI DALEJ BĘDZIE DLA OSIĄGNIĘCIA WŁADZY WYKORZYSTYWAŁ ŚWIĘTOŚCI.WE WSPOMNIANYCH LATACH TAKIE ZACHOWANIE PSEUDO OBROŃCÓW SYMBOLU KRZYŻA ZAKOŃCZYŁOBY SIĘ DLA NICH ODOSOBNIENIEM W ABRAMOWICACH". To jest jedyne właściwe miejsce dla tego rozjuszonego stada baranów...A może to też jest niestosowne miejsce dla tego stada...Sama zgłupiałam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daleko mi do fanatyzmu. Wierzę w Boga. Jednak nie wydaje mi się by Jezus narodził się, umarł i zmartwychwstał by tworzono zorganizowane zastępy, tworzono organizację. Wystarczy jedno przykazanie: przykazanie miłości by wszystko było jasne i proste. Z drugiej strony w kraju katolickim, jakim jest Polska tradycja wiary jest bardzo silna, i mam nadzieje, ze taka pozostanie. Bez przyjęcia chrztu przez Mieszka I nie byłoby Polski. Wiara jest wpisana w naszą historię narodową i nie wyobrażam sobie by było inaczej. Psy wieszacie na tym krzyżu, ale czy on Wam w czymkolwiek przeszkadza? Dlaczego się martwicie, że cały świat sie będzie z nas śmiał, niech się śmieje w myśl powiedzenia " z kogo się śmiejecie?, z siebie się śmiejecie". Skandalem jest jednak formułowanie opinii, że decyzję w sprawie tego krzyża podjęła ulica. Takie stwierdzenia padły dziś w TVN24. Nie obywatele, nie społeczeństwo, nie katolicy, tylko ulica. Gdy pójdziecie bronić innych wartości, przywilejów( o ile takie jeszcze są), wolności sumienia, wyznania, słowa, to liczcie się z tym, ze będziecie nazwani ulicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi? To temat zastępczy, wymyślony przez PO.Zebrali fanatyków którzy odprawiają igrzyska dla ludu a Rząd w międzyczasie ustala ludowi wyższe stawki VAT-u.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu garstka ciemnego sfanatyzowanego motłochu dyktuje warunki Państwu... Żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obywatel Rzeczypospolitej napisał:
Nie tacy mocni i chętni do delegalizacji KK już byli i więzienia, mordowania oraz zsyłania na katorgę jego wyznawców. Czasów nerona czy kaliguli wspominac nie bede bo powiesz - to kiedys i bardzo dawno juz bylo. Wiec tylko wspomnę dzien jakby wczorajszy, dzień z Departamentem IV Ministerstwa Spraw Wewnętrznych powołanym d/s zwalczania kościoła katalickiego w tle. Czy wiesz, że nas tu w Lublinie najcięższymi wyrokami więzienia grożono i skazywać za krzyż właśnie chciano? Krzyż to nie tylko dwie zbite do kupy deski służące kiedyś do przybijania do nich ludzi - krzyż to symbol wolności sumienia i wyznania, krzyż to symbol miłości, ofiary i pojednania, krzyż to symbol najwiekszego poświęcenia dla rodziny, ludzkości i ojczyzny, krzyż to wszystko co wiąże się z życiem i śmiercią. "Rychowi", "Zdzichowi", "Miro", "Hance" itp. nawet w napięknięszych snach się nie śniło, że znajdą sojuszników w zła obronie i prawdy atakowaniu. A ja spokojnie pijąc kawe kolejny raz zaśpiewam tak: Nie zdejmę Krzyża z mojej ściany Za żadne skarby świata, Bo na nim Jezus ukochany Grzeszników z niebem brata. Nie zdejmę Krzyża z mego serca, Choćby mi umrzeć trzeba, Choćby mi groził kat, morderca, Bo Krzyż to klucz do nieba. Nie zdejmę Krzyża z mojej duszy, Nie wyrwę go z sumienia, Bo Krzyż szatana wniwecz kruszy, Bo Krzyż to znak zbawienia. A gdy zobaczę w poniewierce Jezusa Krzyż i ranę, Która otwiera Jego Serce, W obronie Krzyża stanę. "Nie zdejmę Krzyża" autor nieznany
Ty !!! Chyba dopiero wróciłeś z Wa-wy !!! mocherze pie....ny !!! Nawiedzony dupek !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwator napisał:
A kogo to obchodzi? To temat zastępczy, wymyślony przez PO.Zebrali fanatyków którzy odprawiają igrzyska dla ludu a Rząd w międzyczasie ustala ludowi wyższe stawki VAT-u.
Taki z ciebie obserwator jak z koziej dupy trąba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...