Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz

Utworzony przez Weronika, 18 lutego 2011 r. o 03:02
Powiedzcie, jak podoba Wam się ten ksiądz z Woskrzenic Dużych? Co o nim myślicie? O jego sposobie bycia, naukach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję zignorować głupie pytanie,albowiem jakie pytanie taki pytający. Lecz się na nogi,bo na głowę już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja proponuję zignorować głupie pytanie,albowiem jakie pytanie taki pytający. Lecz się na nogi,bo na głowę już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również jestem ciekawa w tym temacie i nie rozumiem napastliwości tonu "gościa". Odpowiedzi proszę kierować do mnie na priv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja proponuję zignorować głupie pytanie,albowiem jakie pytanie taki pytający. Lecz się na nogi,bo na głowę już za późno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm, przecież to pytanie nie jest głupie... Jest to neutralne zapytanie o probostwo, jak sobie radzi nowy ksiądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marika napisał:
Ja również jestem ciekawa w tym temacie i nie rozumiem napastliwości tonu "gościa". Odpowiedzi proszę kierować do mnie na priv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym cos napisala, ale w prywatnej wiadomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamila napisał:
Ja bym cos napisala, ale w prywatnej wiadomosci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, to jest bardzo dobre pytanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasia napisał:
O, to jest bardzo dobre pytanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam księdza Andrzeja i lubię. Za to za jego gospodynią nie przepadam za bardzo. A parafia - nie interesuje mnie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia napisał:
Znam księdza Andrzeja i lubię. Za to za jego gospodynią nie przepadam za bardzo. A parafia - nie interesuje mnie to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm... ciekawe to wszystko...Miejmy tylko nadzieje, ze nie dzieje sie nic o czym nie chcielibysmy sie nigdy dowiedziec...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiądz Andrzej jest okej ty jesteś jakaś nie normalna i twoja matka która pyta dzieci czy im się podobała piosenka którą ksiądz śpiewał w kościele. Słuchaj pana Lesiuka daleko zajdziesz. Nie podoba ci sie ksiądz Andrzej bo wam się nie podporządkował tak jak byście chcieli. Jesteś kompletną deb***ką jak cała twoja rodzina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o czym mielibyśmy się dowiedzieć chyba o tym co schola robi na chórze o 11:30. Ty i ta twoja koleżanka jesteście nie normalne. Zacznijcie same się zachowywac w porządku a potem będziecie innych oceniać. Zaraz będziecie znowu udawać że się modlicie a tylko źle ludziom życzycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oboje są okej. Tylko wam coś nie pasuje cały czas. Zacznijcie zastanawiać się na swoim postępowaniu bo ty i ta twoja koleżanka tylko każdego krytykujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego piszecie jakies bzdury na forum nie jesteś taka odważna i nie powiesz mu tego w twarz boisz się jak ta twoja natalia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, dlaczego tak stajesz w obronie? I czy zdajesz sobie sprawe z tego, co tak naprawdę się dzieje...
gośc napisał:
dlaczego piszecie jakies bzdury na forum nie jesteś taka odważna i nie powiesz mu tego w twarz boisz się jak ta twoja natalia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem co się dzieje i wiem że wy pisząc takie rzeczy jesteście jacyś chorzy spójrzcie lepiej co się dzieje w Woskrzenickiej podstawówce jak nauczycielka polskiego znęca się nad uczniami i pyta czy wam się podobała piosenka którą ksiądz śpiewał na mszy to jest paranoja lub jak ci co klękają do komunii tak zwana sekta jak się zachowują na mszy się śmieją, rozmawiają i te ironiczne uśmieszki to jest nie normalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...