Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz Jan Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 września 2018 r. o 14:17 Powrót do artykułu
Stryczek. To też honorowe wyjście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest Jan Stryczek? Bo prezes szlachetnej paczki to był ks. Jacek Stryczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Byłem poruszony tym, co tam się działo, tzn. byłem poruszony dramatem, byłem poruszony tym, że to była tajemnica poliszynela, tą zmową milczenia – powiedział autor reportażu Janusz Schwertner z portalu Onet." - to całe oskarżenie? Normalnie ten Stryczek to straszny przestępca...Jestem poruszony tym artykułem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda że większość o tym nie wie ------>> wyszukiwarka : " Złote cielce w kościele rzymskokatolickim "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonić gościa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Byłem poruszony tym, co tam się działo, tzn. byłem poruszony dramatem, byłem poruszony tym, że to była tajemnica poliszynela, tą zmową milczenia – powiedział autor reportażu Janusz Schwertner z portalu Onet." - to całe oskarżenie? Normalnie ten Stryczek to straszny przestępca...Jestem poruszony tym artykułem.
 To może wysil się trochę i przeczytaj cały artykuł z wypowiedziami byłych pracowników ,albo lepiej niech ktoś Ci przeczyta i wytłumaczy,bo jest dosyć obszerny.Pewnie gdyby chodziło o Jurka Owsiaka,to pierwszy byś wydał wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest Jan Stryczek? Bo prezes szlachetnej paczki to był ks. Jacek Stryczek.
 Sam powiedział,że w "firmie" księdzem nie jest. O co Ci chodzi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żart bolszewików.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to mi chodziło ty niekumaty, że on ma na imię Jacek a nie Jan. Już poprawili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac onet i tvn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac onet i tvn
 Pewnie byś chciała sama być j...a? Nikt nie chce? Czemu mnie to nie dziwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypadkiem słyszałem jak to kobieta która pracowała dla ks. Pajurka opowiadała o nim. Włos na głowie się jeżył , tam wszyscy byli złodziejami i coś tam kradli. Jak opowiadała, strach było włożyć rękę do kieszeni bo mogło się być podejrzanym. Wierzcie mi , jeżeli ktoś wykończy Religię katolicką to będą to właśnie księża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie na fb: Kz Nszz Solidarnosc Organistow 11  resztę obejmuje PiS – lamowska cenzura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i kolejne "książątko w sukience z firanki" dało się poznać ze swojej prawdziwej strony. Dlaczego mnie to nie dziwi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robić się nie chciało, a szef gonił do roboty. Ot i cała heca. Jaki mobbing, jak nie pasi to się odchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...