Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz, który był na pokładzie Boeinga 767: To były godziny wieczności

Utworzony przez Tomasz, 1 listopada 2011 r. o 22:08
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, ludzie cali a i Rydzykowi parę groszy z mszy dziękczynnych wpadnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojciec Piotr Chyła: http://www.youtube.com/watch?v=-BY1wHshf3M
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O. Piotr Chyla opowiada o ladowaniu na Okeciu:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tokarski napisał:
O. Piotr Chyla opowiada o ladowaniu na Okeciu:
http://www.youtube.com/watch?v=Qc63UfPCUsM&feature=player_embedded
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz Chyła mówi w tym wideo, że miał ze sobą relikwie Jana Pawła II. Ciekawe, jak wszedł w ich posiadanie, skoro ich dystrybucja to kwestia Watykanu, a kolejka polskich parafii jest bardzo długa? Ilu jeszcze polskich duchownych nosi ze sobą te relikwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katecheto,ja do samolotu zawsze zabieram ze sobą encyklikę podpisaną przez naszego Papieża.Ponieważ jej dotykał traktuję ją jako relikwię.Może chodzi o coś takiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem, że fragmenty ciał świętych i błogosławionych, a także inne przedmioty z wizerunkami uznawanymi powszechnie za wizerunki Świętych, Jezusa i Maryi są dopuszczone przez Kościół jako przedmioty wspomagające ludzi w skupieniu się na modlitwie, ale jestem ciekaw ilu z nas modli się do Boga a ilu do obrazka, traktując go jak Indianie zajęczą łapkę w naszyjniku - jak jest dobrze to niech wisi, a jak trwoga to trzeba trochę połasić się do bóstwa w amulecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponoć kościół w Polsce taki biedny a tu patrzecie, sytać klechów na latanie samolotami,zamiasgt zaszyś się gdzieś w eremie i klepać mantry, Hahaha i jak tu nie nazywać ciemnogrodem ludzi, którzy wszędzie widzą cud? lekarze uratowali syna prezydenta, ktory jechał szybko -cud, pilot wyu=ylądował bo umiał cud a hala z gołębiarzami,a kilkadziesiąt śmiertelnych wypadków przez wekend? Gdzie sa cuda? Dlaczsego wasz cudotwórca tak wybiórczo działa, jak się to ma do tej waszej wielkiej sprawiedliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwonił z pokładu samolotu. Przecież na pokładzie samolotu NIE WOLNO KORZYSTAĆ Z KOMÓREK!!!!Przez takie działaqnie pleban mógł doprowadzić do katastrofy.Jarek też dzwonił do brata-bliźniaka w czasie lotu.Wszyscy wiedzą jak taka wycieczka się zakończyła. Proponuję,aby komisja badająca przyczynę wypadku zbadałą również,czy to właśnie rozmowa telefoniczna plebana (wiadamo-redemptorysta) nie spowodowała awarii w układzie sterowania podwoziem.Należy przypuszczać,że to byłą zasadnicza przyczyna awatrii podwozia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katecheta napisał:
Ksiądz Chyła mówi w tym wideo, że miał ze sobą relikwie Jana Pawła II. Ciekawe, jak wszedł w ich posiadanie, skoro ich dystrybucja to kwestia Watykanu, a kolejka polskich parafii jest bardzo długa? Ilu jeszcze polskich duchownych nosi ze sobą te relikwie?
No właśnie.Ja też zastanawiam się,skąd klecha miał "relikwie" i dlaczego ich nie pokazał w studio TV Trwam.Myślę,że plebanowi udzielono odpowiedniego instruktarzu co ma mówić. A wogóle to skąd nagle tyle tych relikwi się nabrało?Czyżby to była masowa produkcja Made in Kapciowy? No teraz stał się cud.Już można modlić się do świętego a nie jak dotychyczas błogosławionego. A może ten ksiądz specjalnie dzwonił z pokładu samolotu i w ten sposób zostało zablokowane podwozie i tym samym mógł ogłosić światu,że to cud za wstawiennictwem Jasia Pawełka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kościelny napisał:
No właśnie.Ja też zastanawiam się,skąd klecha miał "relikwie" i dlaczego ich nie pokazał w studio TV Trwam.Myślę,że plebanowi udzielono odpowiedniego instruktarzu co ma mówić. A wogóle to skąd nagle tyle tych relikwi się nabrało?Czyżby to była masowa produkcja Made in Kapciowy? No teraz stał się cud.Już można modlić się do świętego a nie jak dotychyczas błogosławionego. A może ten ksiądz specjalnie dzwonił z pokładu samolotu i w ten sposób zostało zablokowane podwozie i tym samym mógł ogłosić światu,że to cud za wstawiennictwem Jasia Pawełka?
Zapewne zostaly Mu uroczyscie przekazane. Nie zazdroccie http://www.youtube.com/watch?v=6uHxFsQKjhs
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...