Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księżycowy pył z UMCS trafił do ogródka

Utworzony przez alti, 23 kwietnia 2009 r. o 10:16
Bezczelne i tyle. Uczelnia państwowa daje coś warte sporo pieniędzy za free w prywatne ręce. Dzięki za info DW, artykuł pokazuje kto obecnie rządzi na tej cudnej uczelni. Sami swoi. To może do prokuratury ten fakt?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle dziennikarze kłamią !Próbka została wypożyczona na czas wystawy meteorytów i fotografii astronomicznej,wstęp jest BEZPŁTNY!Oddajcie wszystko co mamy cennego na lubelszczyżnie do Wrocławia,Warszawy i innych miast o potem będziemy wozić tam nasze dzieci i płacić(np.12zł za bilet do planetarium w Chorzowie),bo jak ktoś zrobi coś bezinteresownie dla innych to jest aferzystą.Autorka powinna sprawdzićwszystkie fakty a nie mijać się z prawdą i rzucać oszczerstwa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jak tak to tak...to ja się wycofuję z mojej poprzedniej wypowiedzi, jeśli rzeczywiście artykuł to brukowa paplanina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chce ten pyl i zapraszam wszystkich na herbate i ciasteczka do mnie wstep bezplatny! to kiedy mam po te ziarenka sie zglosic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w wieczornej Panoramie Lubelskiej naświetlono dokładnie tą sprawę (wieczorne wydanie do pobrania na stronie TVP Lublin). I co się okazuje? Próbka jest warta 200zł bo to zaledwie 2mg a nie 900000zł jak sugeruje Kurier, że nie oddano a jedynie wypożyczono (a to chyba różnica) i że eksponaty na tą wystawę pochodzą z wielu miejsc np. muzeów). Posądzałem Kurier o większą obiektywność ale redakcja aż nazbyt minęła się tutaj z prawdą. Ale, co tam-Pani Redaktor ma swoją wierszówkę, każdy pieniądz dobry w kryzysie. ŻAŁOSNE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale rektor to i tak idiota...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...